Będzie mandacik. Auto TVP odholowane sprzed Sejmu

181

Emocjonujące sceny przed siedzibą Sejmu. Samochód TVP został... odholowany przez straż miejską za nieprawidłowe parkowanie. Zdarzenie obserwował i nagrywał tłum gapiów.

Będzie mandacik. Auto TVP odholowane sprzed Sejmu
Auto TVP odholowane za złe parkowanie (Twitter)

W Sejmie odbywa się dziś głośna debata dotycząca kontrowersyjnej ustawy "lex TVN". Obrady są szeroko transmitowane w mediach. Na miejscu pojawiło się wielu dziennikarzy, w tym reporterów TVP.

Samochód TVP odholowany sprzed Sejmu

Jednego z nich po wyjściu z budynku Sejmu spotka nieprzyjemna niespodzianka. W sieci pojawiły się nagrania ukazujące, jak samochód Telewizji Polskiej zaparkowany przed siedzibą Sejmu zostaje odholowany przez lawetę.

Powodem usunięcia pojazdu było nieprawidłowe parkowanie, które odnotowała straż miejska. Osoby obsługujące lawetę konsultowały działania także z obecnymi na miejscu funkcjonariuszami policji.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Świadkami sytuacji byli przypadkowi przechodnie. W miarę trwania akcji tłum gapiów nagrywających i komentujących całą akcję stopniowo się powiększał. W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej filmików ze zdarzenia spod Sejmu.

Właściciel pojazdu może spodziewać się mandatu za złe parkowanie, który zwykle wynosi od 100 do 300 zł, lub 500 zł z przypadku parkowania na miejscu dla niepełnosprawnych. Dodatkowo będzie musiał słono zapłacić za usunięcie samochodu na parking depozytowy i postój.

Zobacz także: Marek Suski przemawia z mównicy sejmowej. Posłowie krzyczą "hańba"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić