Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac.
BA
|

Niezwykłe życzenia od TVP Info. Dzisiaj są nie do wyobrażenia

49
Podziel się

W 2011 roku, kiedy TVN24 obchodziła swoje 10-lecie, życzenia stacji składali między innymi... dziennikarze TVP Info. Miłe słowa od konkurencji w dniu urodzin — to normalna praktyka dziennikarska. Nie da się jednak uwierzyć w to, że to mogłoby mieć miejsce dziś.

Niezwykłe życzenia od TVP Info. Dzisiaj są nie do wyobrażenia
"Wiadomości" TVP w 2011 roku. Od tego czasu wiele się zmieniło (YouTube)
bEUNTtnV

TVN i TVN24 znalazły się pod łupą rządzących. Teraz ważą się losy jednego z najbardziej oglądalnych kanałów informacyjnych w Polsce. W środę pod obrady Sejmu ma trafić ustawa zwana potocznie Lex TVN. Jest to projekt zmian w ustawie o radiofonii i telewizji. Zmienia ona zasady przyznawania koncesji na nadawanie dla mediów z udziałem kapitału spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Lex TVN uderzy w TVN24

Zdaniem wielu dziennikarzy, ekspertów i polityków opozycji projekt jest wymierzony w Grupę TVN, bo wejście w życie zawartych w projekcie przepisów może oznaczać konieczność sprzedaży TVN-u przez amerykański koncern Discovery. Z TVN-em walczy nie tylko PiS, ale i prorządowe media — przede wszystkim telewizja publiczna.

bEUNTtnX

Od wielu lat redakcje informacyjne TVN i TVP wymieniają ciosy. W głównych programach informacyjnych stacji krytykuje się to, o czym mówi stacja konkurencyjna. Jest jednak odrobina nadziei na to, że kiedyś to się zmieni. Dowodem na to jest filmik sprzed 10 lat.

bEUNTtod

"Życzymy, aby byli coraz mocniejsi"

Jest to fragment programu "Info poranek" TVP Info 9 sierpnia 2011 r. Wówczas TVN24 obchodziło swoje 10-lecie. Dziennikarze TVP postanowili w duchu zawodowej solidarności złożyć życzenia konkurencji z tej okazji. Warto zobaczyć, ponieważ dziś takich słów zarówno w telewizji publicznej, jak i w TVN24 raczej nie usłyszymy.

Koledzy obchodzą 10. rocznicę inauguracji programu TVN24. Znamy ich wszystkich, prawie wszystkich - wyznała dziennikarka TVP Info.
Są od nas w dużej mierze, trzeba tak powiedzieć. Z okazji tego 10-lecia życzymy im wszystkiego najlepszego, aby byli coraz mocniejsi, bo nie ma to jak silna konkurencja, dzięki której i my stajemy się coraz mocniejsi - podsumował Sławomir Siezieniewski.
bEUNTtoe
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUNTtoy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(49)
Kaszub
4 miesiące temu
W latach 2007-2015 reżimowa TVP ramię w ramię z TVN atakowała będący w opozycji PiS.
To widzę
4 miesiące temu
Wieszcze upadek PiS i koalicjantow. TVP będzie w rękach prywatnych.
JacykowskJack...
4 miesiące temu
Pis chce uciekać bo jak unia nie da to nadrukują a nakradli 3x tyle co za tuska nakradli i ich 500+ warte jest 150 zł jak za tuska bo ceny 3 razy poszły do gory ,obajtek ceny paliwa podnosi bedzie tylko gorzej czy pis zostani czy po czy ko bez różnicy jarek pokazał że komunizm dobrze studiował ,a ukraina niedługo ucieknie do Niemiec i polacy juz pracują tylko tam ,zostana wyborcy pisu zobaczymy ,oby pis wygrał z całego serca ,szkoda emerytow i naszych dzieci ...
bEUNTtoz
Rodzic
4 miesiące temu
Zlikwidować wszystkie partie ,wybory do sejmu jednomandatwe i usunać kler z Polski wraz z lgbt
Wasz wybór
4 miesiące temu
Komuna pis wydoiła gospodarkę czy TVP czy tvn nie ma różnicy polska skończona jest przez mściwego kaczora i złodzieji niczym nie różniący sie od przyjaciół tuska ta sama banda pis to wschod a ko zachod a polak pracuje gdzie w angli i niemczech czy Białorusi i rosji a może na Węgrzech.
Proste
4 miesiące temu
Proponuje zlikwidawać tvn i tvp i zostawic polsat
Pankracy
4 miesiące temu
Jak siedziba spółki znajduje się w jakimś baraku w Holandii z kapitałem jaki ja posiadam będąc emerytem to jest śmierdząca sprawa. Nie interesuje mnie że to jakaś spółka Amerykańska. Niech płacą jak inni podatki w Polsce. TVN , WP , PO i Gazeta Wyborcza do likwidacji.
Takie realia
4 miesiące temu
Projekt o radiofonii i telewizji dotyczy wszystkich mediów to raz, dwa ze uderzy w tvn i tvn24 to inna sprawa. No ale jak sie ma zarejstrowaną w pipidupie to kara musi byc. Jaki problem przepisać kapitał spółki?
SIEKIEREZADA
4 miesiące temu
Polacy , dlaczego głosujecie za PiSem przecież komuna już była , wiemy jak ten cukierkowy ustroj socjalistyczny się skończył.
SIEKIEREZADA
4 miesiące temu
Polacy , dlaczego głosujecie za PiSem przecież komuna już była , wiemy jak ten cukierkowy ustroj socjalistyczny się skończył.
ewq
4 miesiące temu
Nie będzie TVN24, które jest nie dostępne za darmo, trzeba mieć wykupiony abonament u nich żeby móc to badziewie oglądać. TVN pozostanie dalej będą truli swoją propagandę.
GOść
4 miesiące temu
Prawidłowo szczujnie jakim jest nie polski kapitał TVN nie przedłużać koncesji i po sprawie . Odzyskiwać dla kraju co zostało wyprzedane przez Tuskowe nieudolne rządy a działa na szkodę kraju .
ewq
4 miesiące temu
Za PO TVP i TVN grali w jednej lidze anty PISowskiej, więc o co chodzi. WP dalej ww niej gra.
bEUNTtor
kolomanolo
4 miesiące temu
generalnie media to manipulacja populacją, a vnt przoduje nadzwyczaj w wciskaniu interpretacji własnych co ma niewiele wspólnego zdziennikarstwem
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić