"Tak potrafi tylko pies". Wstrząsający widok w lesie pod Rojewem

654

W lesie niedaleko Rojewa (gm. Grodzisk Wielkopolski) znaleziono zawiązanego w worku psa. Na szczęście zwierzęciu udało się wydostać ze śmiertelnej pułapki. O sprawie powiadomiono policję.

"Tak potrafi tylko pies". Wstrząsający widok w lesie pod Rojewem
W lesie niedaleko Rojewa (gm. Grodzisk Wielkopolski) znaleziono zawiązanego w worku psa. (Facebook)

Bestialski sposób na pozbycie się psa. W lesie niedaleko Rojewa w gminie Grodzisk Wielkopolski ktoś wyrzucił psa w zawiązanym worku. Na szczęście piesek zdołał się uwolnić.

Piesek nie daje się złapać. Ciągle krąży w niedalekiej odległości od worka. Jest monitorowany, ma wodę i jedzenie. Miejmy nadzieję, że zaufa i da się złapać. Postawiono klatkę łapkę, a w środku jedzenie. Dziękuję wszystkim, którzy nie przeszli obojętnie wobec takiego bestialstwa - informowało schronisko dla zwierząt "Przytulisko w Grodzisku Wielkopolskim"

Po kilku godzinach na facebookowym profilu schroniska poinformowano, że zwierzę w końcu udało się złapać.

Piesek jest młody, trochę lękliwy, ale jednocześnie daje się głaskać i drapać za uchem. Jest malutki, waga 7-8 kg. Mimo zła, jakie spotkało go od człowieka, jest w niego wpatrzony. Tak potrafi tylko pies - czytamy na profilu schroniska.

Piesek wkrótce trafi do adopcji. "Powoli szukamy mu domu. Takiego na zawsze, który go pokocha, nigdy nie skrzywdzi i na pewno nie wywiezie w worku do lasu. Obowiązuje procedura adopcyjna, w tym zobowiązanie do kastracji" - zaznacza Przytulisko.

Jednocześnie schronisko zwróciło się z prośbą do internautów ws. człowieka, który w tak bestialski sposób pozbył się psa. "Wszystkich, którzy kojarzą psa i osobę, która to zrobiła, prosimy o kontakt. Zapewniamy anonimowość. Nie pozwólmy, by oprawca pozostał bezkarny" - apeluje Przytulisko.

O sprawie powiadomiono także policję.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Kobiety w rękach nigeryjskich handlarzy ludźmi. Wstrząsająca relacja
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić