o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

"Tak potrafi tylko pies". Wstrząsający widok w lesie pod Rojewem

247
Podziel się

W lesie niedaleko Rojewa (gm. Grodzisk Wielkopolski) znaleziono zawiązanego w worku psa. Na szczęście zwierzęciu udało się wydostać ze śmiertelnej pułapki. O sprawie powiadomiono policję.

"Tak potrafi tylko pies". Wstrząsający widok w lesie pod Rojewem
W lesie niedaleko Rojewa (gm. Grodzisk Wielkopolski) znaleziono zawiązanego w worku psa. (Facebook)
bECEWOFx

Bestialski sposób na pozbycie się psa. W lesie niedaleko Rojewa w gminie Grodzisk Wielkopolski ktoś wyrzucił psa w zawiązanym worku. Na szczęście piesek zdołał się uwolnić.

Piesek nie daje się złapać. Ciągle krąży w niedalekiej odległości od worka. Jest monitorowany, ma wodę i jedzenie. Miejmy nadzieję, że zaufa i da się złapać. Postawiono klatkę łapkę, a w środku jedzenie. Dziękuję wszystkim, którzy nie przeszli obojętnie wobec takiego bestialstwa - informowało schronisko dla zwierząt "Przytulisko w Grodzisku Wielkopolskim"
bECEWOFz

Po kilku godzinach na facebookowym profilu schroniska poinformowano, że zwierzę w końcu udało się złapać.

Piesek jest młody, trochę lękliwy, ale jednocześnie daje się głaskać i drapać za uchem. Jest malutki, waga 7-8 kg. Mimo zła, jakie spotkało go od człowieka, jest w niego wpatrzony. Tak potrafi tylko pies - czytamy na profilu schroniska.

Piesek wkrótce trafi do adopcji. "Powoli szukamy mu domu. Takiego na zawsze, który go pokocha, nigdy nie skrzywdzi i na pewno nie wywiezie w worku do lasu. Obowiązuje procedura adopcyjna, w tym zobowiązanie do kastracji" - zaznacza Przytulisko.

bECEWOFF

Jednocześnie schronisko zwróciło się z prośbą do internautów ws. człowieka, który w tak bestialski sposób pozbył się psa. "Wszystkich, którzy kojarzą psa i osobę, która to zrobiła, prosimy o kontakt. Zapewniamy anonimowość. Nie pozwólmy, by oprawca pozostał bezkarny" - apeluje Przytulisko.

O sprawie powiadomiono także policję.

bECEWOFG
Zobacz także: Kobiety w rękach nigeryjskich handlarzy ludźmi. Wstrząsająca relacja
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECEWOGa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(247)
prem
2 miesiące temu
Własciciela psa też kiedyś wsadzą 2 m pod ziemię szkoda że nie będzie czuł
Obserwator
2 miesiące temu
Człowiek jest największą bestią na Ziemi. Gorzej niż hiena!
Spider
2 miesiące temu
Podajcie mi adres tego kogoś będzie żałował bo worka nie rozwiąże
bECEWOGb
Spider
2 miesiące temu
Podajcie mi adres tego kogoś będzie żałował bo worka nie rozwiąże
Marty
2 miesiące temu
Ludzie zapomnieli że,są ludźmi i dlatego stają się nieludzcy i zwyrodniali.Normalny człowiek by czegoś takiego nie zrobił.
Aagaaaat
2 miesiące temu
Zwróćcie uwagę że choć na wsi jest tyle młodych ludzi to podejście do zwierząt się nie zmieniło i młodzi postępują jak jego ojciec i dziadek i pies dalej wisi na łańcuchu, jest karmiony odpadkami, nie leczony i zabijany jak nie spełnia roli. Młodzi chodzicie do szkoły, czytacie internet, zmieńcie wieś, zauważcie błędy swoich przodków i nie gadajcie tylko zwróćcie uwagę swoim rodzicom!!!!!!!!!
Pytam
2 miesiące temu
A to może spytajcie tego co tam jeździ i tam się fotografuje
Buahahaha
2 miesiące temu
"Jest zlapany" piec linijek nizej "niedaje sie zlapac"
Mac
2 miesiące temu
Wszędzie widzisz politykę Macumba? A co lekarze na to?
Macumba
2 miesiące temu
Dlaczego, gdybym zapytał jakie poglądy polityczne może mieć sprawca, większość wskaże na ...prawicowo-konserwatywne?
Detsom
2 miesiące temu
I właśnie dlatego jestem za karą śmierci
Kinia
2 miesiące temu
Dlaczego w Polsce panuje ciągle taki prymitywizm jeśli chodzi o opiekę nad zwierzętami? Czemu część państw zachodnich jak Skandynawia,Wielka Brytania, Niemcy dobrze radzi sobie z kontrolą urodzeń psów i kotów poprzez ich sterylizację, kastrację a w Polsce ciągle byle thebil może rozmnażać do woli swoje zwierzęta a rząd i gminy nie widza potem skutku, że muszą takie zwierzęta na własny koszt utrzymywać latami w schroniskach, bo ilość bezdomnych psów i kotów przewyższa popyt na nie. Taniej byłoby zafundować wszystkim właścicielom braci mniejszych darmowa sterylizację i kastrację ich pupili, a jeśli właściciel będzie dalej chciał bezsensownie rozmnażać to dowalać kary jak na zachodzie.
zak
2 miesiące temu
Teraz złapać właściciela i ZROBIĆ MU TO SAMO, czyli wsadzić do tego samego worka.
bECEWOFT
Nina
2 miesiące temu
Mam 6 psów w tym jest trzy amstafy i za żadne skarby bym ich nie oddała 7my odszedł z tego świata w czerwcu tego roku miał 13 lat był owczarkiem kolli też znalazła go córka w worku w szczerym polu w upał. Dlatego nie mogę zrozumieć ludzi jak tak można krzywdzić bezbronne istoty. Sama bym takiemu dobrze mordę oklepala a z tym workiem to nie głupi pomysł
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić