aktualizacja 

Plaga w polskich miastach. Nagrany w Gorzowie Wlkp. przebił wszystkich

199

Pewien mężczyzna z Gorzowa Wielkopolskiego postanowił zrobić coś, co przekracza granice wyobraźni niejednej osoby. Policja pokazała nagranie z kamery monitoringu, na którym 23-latek wszedł na fontannę z hulajnogą elektryczną.

Plaga w polskich miastach. Nagrany w Gorzowie Wlkp. przebił wszystkich
Mężczyznę z elektryczną hulajnogą nagrał monitoring (Policja z Gorzowa Wielkopolskiego)

Niewłaściwie zaparkowane hulajnogi elektryczne to prawdziwa plaga. Pojazdy, które w ostatnich latach stały się niezwykle popularne to stały element krajobrazu polskich miast. Niestety urządzenia te nie mają swoich stacji jak rowery miejskie, dlatego użytkownicy zostawiają je, gdzie popadnie. Stanowi to zagrożenie przede wszystkim dla osób niepełnosprawnych, a zwłaszcza niewidomych. Na byle jak, byle gdzie porzucone elektryczne jednoślady narzekają też rowerzyści, którzy natykają się na nie np. na środku alejek.

Operator miejskiego monitoringu w Gorzowie Wielkopolskim nie mógł uwierzyć własnym oczom. Kilka minut przed północą w nocy z 3 na 4 listopada podczas obserwacji obrazu z kamer monitoringu zauważył bardzo dziwne zachowanie mężczyzny. Okazało się, że parkował on hulajnogę elektryczną.

Wszedł z hulajnogą na fontannę

Ciężko uwierzyć w obrazki, które zarejestrowały kamery monitoringu. Pod osłoną nocy pewien mężczyzna postanowił zaparkować hulajnogę elektryczną w bardzo nietypowym miejscu. Operator monitoringu wezwał policję po tym, jak zobaczył, że użytkownik jednośladu wszedł na Fontannę Pauckscha wraz z urządzeniem, na którym tam przyjechał.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Niedługo po zgłoszeniu na miejscu zdarzenia pojawili się policjanci. Ich widok przestraszył mężczyznę, który niezwłocznie zeskoczył z fontanny i zaczął uciekać w stronę ulicy Obotryckiej. Pościg nie trwał jednak długo. Funkcjonariuszom udało się zatrzymać uciekiniera zaledwie po kilkudziesięciu metrach. Od razu zorientowali się, że sprawca zamieszania nie jest trzeźwy. Przeprowadzone badanie alkomatem wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Zatrzymany tłumaczył, że wniósł hulajnogę dla żartu.

Mężczyzna został przewieziony do gorzowskiej komendy, gdzie pozostał do momentu wytrzeźwienia. Odpowie za zakłócanie porządku publicznego.

Zobacz także: Spotkanie u prezydentów. To będzie dziś główny temat
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić