Białorusin zablokował mu drogę. Potrącił go i ciągnął za samochodem

11

Po protestach w Mińsku, do których doszło w niedzielę, obywatele postanowili zablokować ruch na al. Dzierżyńskiego. Jeden z manifestujących stanął na drodze pojazdom, gdy chwilę później doszło do wypadku. Kierowca potrącił Białorusina i ciągnął kilka metrów za samochodem. Uwaga, drastyczne wideo!

Białorusin zablokował mu drogę. Potrącił go i ciągnął za samochodem
Ciągnęli go za samochodem. (Instagram\BelsatTV)

W Białorusi tradycyjnie, co niedzielę, odbywają się protesty obywateli, którzy nie godzą się na dalsze rządy Łukaszenki. Tym razem, pomimo gróźb i przemocy, 11 października na ulice wyszły tysiące osób.

Po protestach, około godziny 22, manifestanci postanowili zablokować ruch na al. Dzierżyńskiego. Jak podaje telewizja Biełsat TV - podczas akcji doszło do wypadku.

Nieznany kierowca, któremu zablokowano możliwość przejazdu, potrącił protestującego. Chwilę później na brutalnym wideo widać, jak mężczyzna ciągnięty jest za samochodem.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jak podaje Biełsat TV, powołując się na komentarz do sprawy białoruskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, protestujący nie był hospitalizowany. Nie chciał, aby zabrano go do szpitala. Zamiast tego spisano go. W służbowej notatce pojawiła się informacja o uczestnictwie w nieuprawnionym wydarzeniu.

Zobacz także: Wielka akcja na dnie morza. Czegoś takiego wcześniej nie było
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić