Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Aldona Brauła
|

Białystok. Wybuch gazu. Dziecko wśród ofiar śmiertelnych eksplozji

2
Podziel się:

W jednym z domów w Białymstoku doszło do wybuchu gazu i pożaru. Nie żyją 4 osoby, w tym dziecko.

Białystok. Wybuch gazu. Dziecko wśród ofiar śmiertelnych eksplozji
Na miejscu wypadku pracuje 10 zastępów straży pożarnej. (Pixabay)

Do tragicznego zdarzenia doszło w jednym z domów w Białymstoku przy ulicy Kasztanowej. Nie żyją cztery osoby, w tym dziecko. Prawdopodobną przyczyną wybuchu była nieszczelna instalacja gazowa.

Straż dostała zgłoszenie o wybuchu pięć minut po 12. Budynek jest częściowo zniszczony, wyleciały okna, drzwi na zewnątrz, wewnątrz był rozwijający się pożar. Strażacy weszli do środka, ewakuowali z budynku 4 osoby - 3 osoby dorosłe, jedno dziecko. Przekazano je pogotowiu. Pogotowie rozpoczęło resuscytację. Niestety, nie udało się przywrócić czynności życiowych tym osobom - powiedział w rozmowie z RMF FM Paweł Ostrowski ze straży miejskiej w Białymstoku.

Część budynku może się zawalić. Na miejscu pracuje dziesięć zastępów straży pożarnej. Teren został już przeszukany.

Zobacz także: Nagranie z Rudy Śląskiej. Jedno z aut uderzyło rowerzystę

Czytaj także:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Hildegarda
rok temu
W Białymstoku wybuch gazu ,śmierć poniosło dziecko. W Szczecinie ,gdzie ja mieszkam ,w dwóch miejscachulatnial się gaz ,przy kuchence gazowej i piecyku gazowym . Montował to wszystko czlowirk mający papiery na wykonywanie tej czynności. Zrób fuchę . Zapłaciłam temu coeirkoei duża kasę. Zgłosiłam do gazowni gdzie od razu.zakreci gaz ,drugi raz brałam firmę w już inna i zrobiono oczywiście koszty dodatkowe. Sprawa trafiła na polu je ,panowie policjanci skierowali sprawę do prokuratury w Szczecinie a tą sprawę nieszczelności łączy gazy oddali ,stwierdzają że to niea dużego zagrożenia zwłaszcza życia czy zdrowia . Oczywiście facet bogaty ,to nawet nie ma o czym mówić. Sprawę umorzono nie ma sprawy. A gdybym tak nie wyczuwam ulatniającego się gazu to mogłby budynek mieszkalny - 30 rodzin ,wylecieć w powietrze . Tak to w tym kraju ,wszystko działa.
Swojak
rok temu
To już kolejny wypadek spowodowany wybuchem gazu jeden był na dolnym Śląsku całe szczęście że dwunastolatka przezyla
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić