Biblijna przepowiednia zaczęła się spełniać. To może niepokoić

226

Jakiś czas temu odkryto, że Nostradamus mówił o wojnie klimatycznej czy śmierci światowych przywódców. Miało to dotyczyć 2022 roku. Okazuje się, że jego wizje są bardzo spójne z tym, co o tym roku mówi Biblia.

Biblijna przepowiednia zaczęła się spełniać. To może niepokoić
Zdjęcie ilustracyjne (Pixabay)

W 2022 roku ma dojść do tzw. Boom Star. Zjawisko to polega na tym, że w wyniku zderzenia dwóch gwiazd na niebie, łączą się one w jedną. Mówił o tym Nostradamus. Okazuje się, że wg. Biblii również ma to nastąpić, a jest to związane z nadejściem Mesjasza na Ziemię.

Widzę go, lecz jeszcze nie teraz, dostrzegam go, ale nie z bliska: wschodzi Gwiazda z Jakuba, a z Izraela podnosi się berło. Ono to zmiażdży skronie Moabu, a także czaszki wszystkich synów Seta - można przeczytać w Biblii.

2022 rok ma również stać pod znakiem żywiołu ognia. Oznacza to, że na najbliższe miesiące przepowiadane są susze, pożary oraz wybuchy wulkanów. Wszystko za sprawą zmian klimatycznych, o których również wspominał francuski astronom.

Nostradamus miał przewidzieć nawet wojnę klimatyczną. Oprócz tego można spodziewać się trzech dni ciemności. A ile z tego się sprawdzi? Czas pokaże.

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić