Angelika Karpińska| 

Jaki prywatnie jest Jarosław Kaczyński? Joachim Brudziński ujawnia

38

Wiele osób zastanawia się, jaki prywatnie jest prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Na to pytanie odpowiedział europoseł Joachim Brudziński, który od lat jest jednym z najbliższych współpracowników Kaczyńskiego.

Jaki prywatnie jest Jarosław Kaczyński? Joachim Brudziński ujawnia
Jarosław Kaczyński (PAP, Tytus Żmijewski)

Niedawno media obiegły zdjęcia z urlopu Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS spędzał wakacje nad Zalewem Szczecińskim w towarzystwie swojego bliskiego współpracownika Joachima Brudzińskiego.

W najnowszym wywiadzie z tygodnikiem "Sieci" europoseł opowiedział o urlopie spędzonym z Kaczyńskim. Wyznał również, jaki prywatnie jest prezes PiS.

Gdyby na taki rejs po zalewie wybrali się pozerzy z PO, to mielibyśmy przegląd żurnalowy żeglarskiej mody z najdroższych kolekcji, a na kolację poszliby do pobliskiego Radissona. Jarosław Kaczyński jest człowiekiem niezwykle ciepłym, skromnym, dowcipnym i ma dystans do siebie. Dlatego na tym znanym już zdjęciu wyglądaliśmy jak 90 procent Polaków na urlopie. Tu nie ma strategii pijarowskiej - stwierdził Brudziński w wywiadzie dla "Sieci".
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Czy Jarosław Kaczyński dalej będzie prezesem PiS?

Brudziński został zapytany również o to, czy Jarosław Kaczyński dalej będzie pełnił funkcję prezesa PiS. Stwierdził, że jest o to spokojny.

Nie ekscytuję się pytaniem, kto zastąpi Jarosława Kaczyńskiego, bo po raz pierwszy takie dywagacje słyszałem jeszcze jako student Uniwersytetu Szczecińskiego, kiedy trafiłem do Porozumienia Centrum, w 1991 r. Już wtedy czytałem, że Kaczyński jest politykiem starym, wypalonym i powinien oddać ster. Cóż ja mogę tym wszystkim nieszczęśliwym ludziom powiedzieć? Żeby sobie poczytali "Koziołka Matołka", bo to jest ich poziom - skomentował europoseł, cytowany przez "Sieci".

Zobacz także: Wakacje Jarosława Kaczyńskiego. Joanna Kluzik-Rostkowska: próba opieki nad prezesem PiS

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić