Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Nieufny Jarosław Kaczyński. Boi się podsłuchów? Twarde zasady prezesa PiS

30

Wciąż toczą się rozmowy związane z rekonstrukcją rządu. Uczestniczy w nich m.in. prezes PiS Jarosław Kaczyński. Okazuje się, że 71-letni polityk ma bardzo twarde zasady.

Nieufny Jarosław Kaczyński. Boi się podsłuchów? Twarde zasady prezesa PiS
Jarosław Kaczyński ma twarde zasady (PAP)

"Super Express" ujawnia kulisy rozmów o rekonstrukcji rządu. Ważny polityk obozu władzy mówi w rozmowie z tym tytułem, że najczęściej do stołu siadają Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro i Jarosław Gowin, a później odbywają się też rozmowy z premierem Mateuszem Morawieckim.

Prezes jest dość nieufny, ale to akurat dobra cecha skutecznego polityka. Zanim wszyscy usiądą, telefony są wyłączane, a nawet wynoszone z pokoju. Może prezes boi się podsłuchów?! - zastanawia się cytowany polityk.

Wygląda zatem na to, że Jarosław Kaczyński ma ograniczone zaufanie. Z drugiej strony, czasami lepiej dmuchać na zimne. Poza tym, kiedy telefony są wyłączone, politycy mają pewność, że nikt nie będzie im przeszkadzał.

Czytaj także:

Przerwy co godzinę

Oczywiście nie jest tak, że obrady toczą się bez żadnych przerw. Dziesięciominutowe pauzy mają miejsce co godzinę. Wówczas już można skorzystać z telefonu i np. przetelefonować to innych cenionych polityków.

Zobacz także: Spór o LGBT. Wiceminister sprawiedliwości Michał Wójcik: Jesteśmy jak na wojnie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić