Bliscy żegnają zamordowaną Natalię. "To nie tak miało być"

92

Nie żyje 39-letnia Natalia P.-R., której pod koniec ubiegłego tygodnia szukała cała Wielkopolska. Kobieta została zamordowana. Pogrążeni w żałobie bliscy wciąż nie mogą uwierzyć w to, co się stało. W przejmujących wpisach w sieci żegnają kobietę, choć znalezienie do tego odpowiednich słów nie jest łatwe.

Bliscy żegnają zamordowaną Natalię. "To nie tak miało być"
Bliscy usiłują znaleźć odpowiednie słowa, by pożegnać Natalię (Facebook)

Natalię po raz ostatni widziano w piątek, 14 czerwca o godz. 18:30. Przeprowadziła wtedy wideorozmowę ze swoją siostrą. Była w samochodzie, ale nie wiadomo, gdzie planowała jechać i czy ktoś jej towarzyszył.

Dziś już wszyscy wiedzą, że Natalia nie wróci do domu. Jej ciało znaleziono 19 czerwca w kompleksie leśnym na północno-wschodnim terenie przedmieść Poznania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Alarm na Gran Canarii. Po tym nagraniu zamknięto plaże

Policjanci, po uzgodnieniu z prokuraturą, zatrzymali męża zaginionej kobiety. Tymczasem jej bliscy usiłują znaleźć odpowiednie słowa, aby pożegnać 39-latkę.

Pożegnanie 39-letniej Natalii z Gortatowa. "To była przyjemność Cię znać"

Natalię wszyscy wspominają jako uroczą, wciąż uśmiechniętą kobietę. Siostra zamordowanej 39-latki przekazała informację o jej śmierci za pomocą mediów społecznościowych, jednocześnie prosząc o uszanowanie prywatności jej i całej rodziny. Natalia osierociła 10-letniego synka.

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość, że nasza Koleżanka Natalia, która była poszukiwana od piątku, nie żyje. To dla wszystkich tragiczna i wstrząsająca informacja. Składamy Rodzinie, Przyjaciołom, Bliskim najszczersze kondolencje i łączymy się z Nimi w bólu - brzmi wpis na profilu firmy ANG odpowiedzialne Finanse, w której pracowała Natalia.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Kobieta udzielała się również charytatywnie. Działała w Fundacji Pomarszczone Szczęście, zajmującej się pomocą psom rasy Shar Pei, Bullterier oraz w typie Shar Pei i Bullterier.

Tak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z Nami.... (...) Kochana jeszcze niedawno rozmawiałyśmy, szykowałaś fanty na bazarek... A dziś już Cię nie ma... Kobieto o wielkim sercu, dziś wszyscy jesteśmy w żałobie, to nie tak miało być...całe życie było przed Tobą... Natalko, jestem pewna, że teraz wszystkie nasze pomarszczone szczęścia będą zaopiekowane...(...) "Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci Naszej" - napisano na profilu fundacji.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
To była przyjemność Cię znać Natalia. Tak mi smutno - to z kolei słowa znajomej 39-latki.

Śmierć Natalii z Gortatowa. Policja zatrzymała męża 39-latki

Tego samego dnia, kiedy znaleziono zwłoki Natalii, zatrzymano jej męża.

Podejrzewamy, że nie mówił on nam prawdy. A jesteśmy przekonani, że ma wiedzę dotyczącą zarówno zaginięcia jego żony, jak i jej śmierci. Mężczyzna będzie pozostawał w dyspozycji policjantów i prokuratorów zajmujących się tym śledztwem - mówił mł. insp. Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji, cytowany przez dziennik "Głos Wielkopolski".

Według nieoficjalnych doniesień mediów, kobieta planowała wziąć rozwód.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić