aktualizacja 

BMW za 600 tys. zł stało porzucone w lesie na Podlasiu. Dziwna sprawa

189

Po kilku dniach policji udało się rozwiązać zagadkę zaginięcia luksusowego BMW z jednej z wypożyczalni. Samochód odnaleziono na polnej drodze w lesie na Podlasiu.

BMW za 600 tys. zł stało porzucone w lesie na Podlasiu. Dziwna sprawa
BMW stało porzucone w lesie (Policja)

O całej sprawie poinformowała podlaska policja. W ubiegłym tygodniu policjanci z Bielawy zgłoszenie o przywłaszczeniu luksusowego bmw M3 wartego ok. 600 tys. zł. Samochód pochodził z firmy zajmującej się wynajmem drogich samochodów.

Samochód zniknął niedługo po wypożyczeniu go przez obywatela Chorwacji. Kilka dni od momentu wyjazdu z firmy policja ustaliła, że auto może znajdować się blisko granicy z Litwą. Mundurowym w poszukiwaniach pomagała firma zajmująca się systemami lokalizacji GPS. Dzięki współpracy udało się ustalić rejon do poszukiwań dla policji.

Policjanci, przeczesując teren odnaleźli na polnej drodze porzucone auto. BMW z prawie pustym bakiem znajdowało się około kilometra od najbliższych zabudowań. Pojazd przetransportowano na policyjny parking, a policjanci z Bielawy zajmą się wyjaśnianiem okoliczności związanych z przywłaszczeniem auta.

Zobacz także: Apel Ukrainy do rosyjskich żołnierzy. "Bardzo dobra zagrywka, naprawdę cwana"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić