Bocian z Mazur hitem TikToka. Jest kulturalniejszy od wielu ludzi

27

Niezwykle ułożony bocian z Mazur został gwiazdą TikToka. W sieci pojawiły się filmy, na których widać, jak ptak... puka dziobem w drzwi tarasowe, a następnie wchodzi do zaprzyjaźnionego domu. Internauci są zachwyceni dobrym wychowaniem zwierzęcia.

Bocian z Mazur hitem TikToka. Jest kulturalniejszy od wielu ludzi
Bocian regularnie odwiedza pewien dom na Mazurach (TikTok)

Bocian to prawdziwy symbol polskiej przyrody. Widok tych ptaków wysiadujących jaja w gniazdach na słupach energetycznych i dachach, czy przechadzających się po polach w poszukiwaniu pożywienia, wpisał się na stałe w rodzimy krajobraz. Jednak tego, co pewna TikTokerka zarejestrowała na Mazurach, nie widzi się często.

Kulturalny bocian z Mazur

Pewien śmiały bocian z mazurskich terenów najwyraźniej odkrył w sobie naturę domatora. Ptak systematycznie odwiedza jedną z tamtejszych prywatnych posesji i próbuje dostać do domu. Warto zaznaczyć, że robi to w sposób niezwykle kulturalny - swoje przybycie oznajmia... pukaniem w okno.

Użytkowniczka TikToka rominask91 regularnie udostępnia na swoim profilu nagrania z kolejnych wizyt zwierzęcia na jej działce. Widać na nich, jak ptak przechadza się spokojnie po tarasie i uderza dziobem w szklane drzwi. Na ostatnim wideo udostępnionym przed kilkoma dniami widać, jak ptak spaceruje po salonie.

Internauci są zachwyceni nietypowym gościem. W komentarzach pod filmami z wizyt bociana dowcipkują, a właścicielce odwiedzanego przez ptaka domu wróżą... dużo dzieci!

"Na salony wszedł król", "No ewidentnie pcha się po 500+", "Przyszedł zobaczyć, czy porządek", "Będzie dzidziuś" - piszą internauci.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Zobacz także: Narodziny bociana. Niezwykłe, co nagrała kamera nad gniazdem
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić