Bójka podczas programu na żywo. Interweniowali lekarze

37

Na antenie mołdawskiej stacji Jurnal TV doszło do nietypowego incydentu. Podczas programu na żywo doszło do słownej sprzeczki pomiędzy gośćmi, która później przerosła w prawdziwą bójkę. Jeden z uczestników zemdlał, a do studia wezwano lekarzy.

Bójka podczas programu na żywo. Interweniowali lekarze
Bójka na antenie mołdawskiej telewizji (YouTube)

Do zdarzenia doszło podczas politycznego programu "Ora Expertizei" w mołdawskiej stacji telewizyjnej Jurnal TV. W związku z tym, że jest emitowany na żywo, nie da się przewidzieć, do czego mogą doprowadzić dyskusje na poważne tematy polityczne.

Dyskusja przerodziła się w bójkę

Jak podaje mołdawski portal NewsMaker, w pewnym momencie między byłym wiceministrem spraw wewnętrznych Gennadijem Kosovanowem i byłym doradcą prezydenta Sergiejem Tofilatem wywiązała się ostra dyskusja.

Dyskusja słowna przerodziła się w szarpaninę, a później w bójkę po tym, jak jeden z nich zaczął wyzywać drugiego. Polityk najpierw wylał na przeciwnika wodę, ten z kolei w odpowiedzi rzucił się z pięściami. Podczas bójki jeden z jej uczestników uderzył głową o twarde krzesło i zemdlał.

Do studia wezwano lekarzy

Program został zatrzymany, a do studia wezwano lekarzy. Bójka trwała łącznie kilkadziesiąt sekund. Na szczęście uraz głowy nie był poważny i poszkodowany szybko wrócił do zdrowia.

Później prowadzący program Dumitru Mişin podzielił się na Facebooku zdjęciem, na którym widać, że politycy się pogodzili i podali sobie rękę. Jak poinformował, stacja nie toleruje takiego zachowania podczas programów na żywo, dlatego emisja została przerwana.

Wszystko jest dobrze! Mężczyźni się pogodzili. Razem! - napisał prowadzący na Facebook.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić