o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Boli od samego patrzenia. Metalowy pręt przebił dłoń 15-latka

4
Podziel się

W Chodzieży (woj. wielkopolskie) doszło do bardzo niebezpiecznego wypadku. 15-letni chłopiec niefortunnie skoczył i nadział się na metalowy pręt. Sytuacja była dramatyczna. Nastolatek na pomoc wezwał strażaków.

Boli od samego patrzenia. Metalowy pręt przebił dłoń 15-latka
Metalowy pręt przebił dłoń 15-latka. (JRG Chodzież)
bErYfBkR

We wtorek 18 maja ok. godz. 19. strażacy z Chodzieży otrzymali informację od Centrum Powiadamiania Ratunkowego o konieczności udzielenia pomocy osobie, która nadziała się na śrubę w desce w pobliżu ulicy Topolowej. Na miejsce wysłano dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej PSP z Chodzieży.

Na miejscu strażacy zastali 15-letniego chłopca z ręką nabitą na metalowy wkręt, który był umocowany w desce.

bErYfBkT
Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na starym wyrobisku pożwirowym siedzi na ziemi 15-letni chłopiec z ręką nabitą na metalowy wkręt, który znajduje się w desce (kilka desek poskręcanych metalowymi śrubami) - opisuje mł. bryg. Leszek Naranowicz

Strażacy nie mogli usunąć śruby z ręki nastolatka, gdyż każdy ruch powodował u niego ogromny ból. Na miejsce wezwano ratowników medycznych, którzy podali poszkodowanemu lek przeciwbólowy.

Następnie przystąpiono do odcięcia kawałka deski przy użyciu ręcznej piłki do metalu. Po odcięciu deski 15-latek został przetransportowany ambulansem PRM na oddział chirurgii dziecięcej. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chłopiec niefortunnie upadł na ostry pręt podczas wykonywania ćwiczeń w terenie.

bErYfBkZ

W działaniach trwających około godzinę brały udział 2 zastępy straży pożarnej (7 strażaków), ambulans Państwowego Ratownictwa Medycznego oraz policja.

Zobacz także: To zdjęcie obiegło świat. U wybrzeży Hiszpanii rozgrywa się prawdziwy dramat
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErYfBlu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Witam
2 miesiące temu
10 osób do jednej dłoni.
4r4r4r4r
3 miesiące temu
Boli ale od czytania takich wypocin... przecięli deskę piłką do metalu... hahaha
kre
3 miesiące temu
Ale farciarz
bErYfBlv
J...c pis
3 miesiące temu
Jak by pisowce nie zamykaly silowni i obiektow sportowych to chlopak mial by gdzie cwiczyc w bezpieczny sposob. Chcial sie chlopak poruszac i skonczyl z uszkodzona dlonia... brawo pisowce....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić