o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Bracia wypili płyn do dezynfekcji, bo nie mieli wódki. Fatalne skutki

6
Podziel się

3 bracia wpadli na kreatywny pomysł, kiedy zabrakło im alkoholu. Mężczyźni postanowili zastąpić trunek płynem do dezynfekcji. Niestety zakończyło się to dla nich tragicznie.

Bracia wypili płyn do dezynfekcji, bo nie mieli wódki. Fatalne skutki
Zdjęcie poglądowe (Unsplash.com)
bEDMNCXV

Lepszy rydz niż nic. Zapewne tym hasłem kierowali się trzej bracia z Indii. Parvat Ahirwar, Bhura Ahirwar i Ram Prasad chcieli napić się alkoholu. Niestety było to niemożliwe z powodu lockdownu. Mężczyźni zakupili 5 litrów płynu do dezynfekcji i postanowili go spożyć.

Historię braci przedstawił "Times of India". Każdy z nich był żonaty, lecz trzymał się z dala od swojej rodziny. Ich wspólnym problemem było uzależnienie od alkoholu. Konsumpcja płynu dezynfekującego, użytego jako substytut alkoholu, trwała od 21 do 22 marca. Mężczyźni mieli poczuć się gorzej, dlatego 50-letni Ram postanowił wrócić do domu.

bEDMNCXX

Niestety, wypicie płynu do dezynfekcji okazało się tragiczne w skutkach. Bhura i Parvat zostali znalezieni nieprzytomni na ulicach Bhopalu wraz z butelką pozostałych dwóch litrów płynu. Niezwłocznie przewieziono ich do szpitala. Niestety, ich życia nie udało się uratować. Podobny los spotkał również Rama Prasada, który zmarł w swoim domu, a jego ciało odkryto później.

Policja poinformowała, że sprawa została zarejestrowana, a dalsze dochodzenie jest w toku. Niestety, nie był to pierwszy przypadek śmierci po celowym wypiciu płynu do dezynfekcji. W listopadzie ubiegłego roku, po jego spożyciu, w Rosji zmarło 7 osób. W USA oprócz trzech zgonów zanotowano również przypadek trwałego oślepienia.

bEDMNCYd
Zobacz także: Premier pyta, czy prywatna ochrona zdrowia ratuje. Lekarz: "Co jakiś czas trzeba znaleźć wroga"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDMNCYy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(6)
Radosna nowin...
6 miesięcy temu
3 kartonów mniej.
Promil
6 miesięcy temu
To chyba rozrobili ten specyfik z trutką na szczury. Znam kilka osób w tym mojego sąsiada którzy od czasu do czasu lubią wypić taki płyn do dezynfekcji. Zazwyczaj kończą picie na równowartości około 3 szklanek. Jedyne dolegliwości jakie mieli, to mocniejszy kac, początkowo wymioty, natomiast najczęściej lekki ból brzucha, od czasu do czasu biegunka, lub trujące gazy ale tylko przy zagryzce takiej jak fasolka po bretońsku.
KWASIBORSKI
6 miesięcy temu
Mowilem, że jest szkodliwy. Trzeba pić mniej
bEDMNCYz
Pepeis
6 miesięcy temu
Mieszkam na Islandii i tutaj wielu Polaków kradnie ( kiedy ich nie stać) z przychodni oraz szpitali płyn do dezynfekcji ( z toalet ). Osobiście znam takie przypadki. To jest coś strasznego :-/
Yyy yyyyyy
6 miesięcy temu
Do tego płynu zawsze dodaje troszkę octu i się pije jak złoto.
Murarz
6 miesięcy temu
Czyli płyn do dezynfekcji nie chroni przed koronawirusem.....
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić