aktualizacja 

"Brak słów". Żołnierz-pedofil nagrywa swoje zbrodnie

Rosyjskojęzyczne media społecznościowe obiegły zatrważające doniesienia. Internauci ostrzegają się nawzajem przez rosyjskim żołnierzem, który ma gwałcić małe dzieci. Niespełna 25-letni wojskowy nagrywa swoje zbrodnie i publikuje wszystko w sieci.

"Brak słów". Żołnierz-pedofil nagrywa swoje zbrodnie
Media społecznościowe obiegły zdjęcia 25-letniego Aleksieja Byczkowa, który ma gwałcić małe dzieci i nagraniami chwalić się w sieci (Twitter, Alex Kokcharov)

Z udostępnionych informacji wynika, że chodzi o Aleksieja Byczkowa. Żołnierz pochodzi z Stawropola w Północnokaukaskim Okręgu Federalnym Rosji. Na opublikowanych w sieci nagraniach widać wojskowego filmującego gwałty na małych dzieciach.

Ostrzegają się przed rosyjskim żołnierzem. Ma gwałcić małe dzieci i publikować filmy w sieci

Uwieczniony na klipach mężczyzna łudząco przypomina 25-letniego żołnierza. Internauci wskazują, że to on sam publikuje makabryczne filmy. Ma chwalić się swoimi zbrodniami kolegom.

Informację o straszliwych czynach rosyjskiego wojskowego opublikował w sieci dziennikarz Aleks Kokczarow.

To przerażające. Brak mi słów – podkreśla.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Okrucieństwa siepaczy Putina. Doniesienia o kolejnych zgwałconych kobietach

To nie pierwsze doniesienia na temat gwałtów rosyjskich żołnierzy podczas wojny na Ukrainie. W piątek media obiegła historia matki czwórki dzieci z okolic Chersonia. Kobieta opisała, że była gwałcona przez dwóch rosyjskich żołnierzy przez 12 godzin.

Ludzie Putina brutalnie zabijają ukraińskich cywili, w tym kobiety i dzieci, niszczą budynki mieszkalne i okradają prywatne domy. Coraz częściej mówi się też o gwałtach na ukraińskich kobietach i dzieciach. Niedawno stacja ITV informowała o dwóch siostrach w wieku 15-16 lat, które miały zostać wykorzystane seksualnie przez rosyjskich wojskowych w okolicach Iwankowa w obwodzie kijowskim.

Obejrzyj także: Dramatyczne wydarzenia w Buczy. Egzekucje cywilów przez Rosjan

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić