o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
A. M.
|

Brutalne zamieszki na ulicach Londynu. Kilkunastu policjantów rannych

102
Podziel się

Do poważnych starć doszło nocą między uczestnikami imprezy ulicznej a policją w dzielnicy Brixton w Londynie. Kilkunastu funkcjonariuszy zostało rannych.

Brutalne zamieszki na ulicach Londynu. Kilkunastu policjantów rannych
Zamieszki na ulicach Brixton (Twitter.com)
bDfecZuJ

Policjanci zostali wezwani na miejsce zdarzenia w środę wieczorem, po tym jak otrzymali zgłoszenie o dużej nielegalnej imprezie ulicznej w dzielnicy Brixton w Londynie. Takie zgromadzenia są obecnie niedozwolone ze względu na wciąż trwającą pandemię koronawirusa.

Tłum nie zamierzał się rozejść. Na miejsce przybyło więcej policji, a zgromadzeni stawali się coraz bardziej agresywni. W policjantów rzucano butelkami i innymi niebezpiecznymi przedmiotami.

bDfecZuL

Uliczne zamieszki zostały zarejestrowane przez uczestników i świadków. Niektórzy z nich prowadzili relację na żywo, dokumentując wydarzenia z własnej perspektywy. Na jednym z filmów widać, jak mężczyzna wymachuje w stronę policji przedmiotem, przypominającym szablę.

Według świadków napastnicy rozbijali także samochody policyjne. Inni byli widziani, jak niosą duży drewniany stół, po czym kładą go na ziemi, pozbawiają nóg, by za chwilę napierać nim w policję.

bDfecZuR

W wyniku starć piętnastu policjantów zostało rannych, z czego dwóch wymagało leczenia szpitalnego, informuje brytyjska policja. Cztery osoby zostały aresztowane za napady i naruszenia porządku publicznego.

Zamieszki w Paryżu. "Precz z Macronem"

bDfecZvm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(102)
edy
4 miesiące temu
ciekawe ze sami kolorowi na tych filmach
fikander
4 miesiące temu
fajny kolor miał ten "brytyjski" tłum :)
kik
4 miesiące temu
Zamieszki w Afryce
bDfecZvn
stary49
4 miesiące temu
byl tlum a aresztowali 4 osoby,kilkunastu policjantow rannych, dobre sobie, tylko czekac na powtorke przy takich liczbach
cash
4 miesiące temu
postępowo...
Najnowsze komentarze (102)
Czaskowski
4 miesiące temu
Niech PO i czaskowski zaproszą kolorowych gości do nas, to też będziemy mieć wojnę domową
kamyk15
4 miesiące temu
Komentarze pisali rasiści,osoby zaścianka które nigdy nie spotkali się z ludźmi o innej karnacji.Mamy 21 wiek,a u nas w kraju rasizm i nienawiści do drugiego człowieka.
kamyk15
4 miesiące temu
Ludzi powinno oceniać się nie po wyglądzie lecz po ich intelekcie. Osoby ciemnoskóre są w większości ludźmi nauki po prestiżowych uczelniach z tytułami Profesora lub Doktora.Osoba ciemnoskóra nie spyta gdzie mieszkasz lecz jaką ukończyłeś uczelnię.Natomiast myślący Polacy też potrafią znaleźć się wśród elity Angielskiej kończąc prestiżowe uczelnie i są cenionymi pracownikami na odpowiednich stanowiskach lecz jest ich bardzo mało.Anglicy potrzebują ludzi wykształconych.Polacy wyjeżdżający w większości są nie wykształceni bez znajomości języka.Anglia takim osobom podziękowała i musieli powrócić do Polski.
aaa
4 miesiące temu
guns of brixton
Olo
4 miesiące temu
Przepraszam, na początku tego filmu to wygląda, jakby otwarto wybieg dla małp. Wyłapać, zapakować na statek i desantować na plaży w Somalii. Nie ma innego rozwiązania.
Trzesk
4 miesiące temu
Trzask prez i będziemy mieli to samo w kraju .
Ahmed
4 miesiące temu
Gdzie są prawdziwi Anglicy ???
zbokzzaściany
4 miesiące temu
Proste pytanie: dlaczego w Europie centralno-wschodniej się tak nie dzieje?
bDfecZvf
Fufu
4 miesiące temu
Tak sie konczy ograniczanie praw policji
123
4 miesiące temu
Sami rasiści na tym portalu
nnn
4 miesiące temu
To oni broni palnej nie mają?Ten koles z maczetą świetnie wykrzykiwał w czystym angielskim.Trzaskowski chce tego samego u nas. Musicie koniecznie na niego głosować.
Olo
4 miesiące temu
Sami czarni na tym filmie - rodowici Anglicy
janek
4 miesiące temu
Dajcie spokoj oni to lubia to inny swiat
ciekawe
4 miesiące temu
ciekawe, że opisujesz tylko rannych policjantów, biedacy.... a czy uczestnicy zgromadzenia nie zostali poszkodowani przypadkiem? ciekawe że obecna narracja wszelkich informacji jest programowana, aby wybielić służby, państwo, polityków, a pognębić obywateli ??? czy to nie próba stłamszenia narodów pod pozorem konieczności, dla dobra ogółu; co z tego wyniknie-NWO, nowy holokaust, obozy pracy, elity z góry piramidy chcą już władzy absolutnej, już połowa majątku całego świata nie wystarcza im, żeby robić co im się podoba?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić