Brutalny atak przed Żabką. Przerażające nagranie

81

Przed sklepem Żabka w Radomiu doszło do brutalnego pobicia pracownicy lokalu, jej syna i jego kolegi. Kobieta z obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Udało się zatrzymać jednego z napastników.

Brutalny atak przed Żabką. Przerażające nagranie
(YouTube)

Do brutalnego ataku na pracownicę sklepu Żabka, jej syna i jego kolegę doszło w niedzielę 13 września, po godz. 20.30 na ul. Miłej w Radomiu. 50-letnia właścicielka sklepu zamykała sklep, wtedy do środka wszedł mężczyzna i chciał kupić papierosy. Ekspedientka odmówiła sprzedaży, ponieważ kasa była już nieczynna. Wtedy mężczyzna wpadł w szał.

Nagranie z bójki trafiło do sieci

Do sieci trafiło nagranie z bójki. Na filmie widać, jak napastnik rzucał przedmiotami w witrynę sklepową i próbował zniszczyć drzwi. Niszczył je nawet za pomocą palety, która leżała obok. Wtedy ze sklepu wybiegła 50-latka i jej syn z kolegą. Powalili napastnika i z pomocą świadków zdarzenia na moment opanowali sytuację.

Do akcji dołączył jednak kolejny mężczyzna, prawdopodobnie znajomy napastnika, i brutalnie zaatakował kolejne osoby. Kopał w głowę i atakował pięściami.

Kobieta z obrażeniami przede wszystkim głowy została przewieziona do szpitala. Z informacji, które mamy, wynika, że jej 19-letni syn i jego kolega nie wymagali hospitalizacji - mówi w rozmowie z TVP.info Justyna Leszczyńska, rzeczniczka radomskiej policji.

Policjanci zatrzymali już jednego ze sprawców. 40-letni mieszkaniec Radomia został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej Radom-Wschód. Policjanci ustalili też tożsamość drugiego z napastników. Jak mówią funkcjonariusze, jego zatrzymanie jest kwestią czasu.

Zobacz także: Brutalne pobicie pracowników sklepu Żabka w Radomiu 13.09.2020 (w mediach jak na razie cisza )
Zobacz także: Napad na kantor trwał kilkadziesiąt sekund
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić