Aldona Brauła
Aldona Brauła| 

Przerażające znalezisko. Noworodek był przebity nożem

17

W Argentynie doszło do przerażającego zdarzenia. Przy drodze w Posadas odnaleziono worek, w którym znajdował się noworodek. Dziecko było przebite zardzewiałym nożem. Udało się je uratować w ostatniej chwili.

Przerażające znalezisko. Noworodek był przebity nożem
Matka dźgnęła własne dziecko zardzewiałym nożem. (Facebook, Info Roadblock JPJ, POLIS)

Do tragicznego zdarzenia doszło 7 września w Posadas w Argentynie. Przy drodze znaleziono czarny worek, w którym znajdował się noworodek z nożem w klatce piersiowej. Pakunek zauważył 31-letni Diego Sebastián Penayo.

Mężczyzna powiedział, że początkowo wydawało mu się, że w worku leży lalka. Kiedy zajrzał do środka, zobaczył dziecko z dziwnymi śladami na ciele. Okazało się, że to krew. W klatce piersiowej noworodka znajdował się nóż.

Diego wezwał policję i pogotowie. Dziecko, w stanie krytycznym, zostało natychmiast przewiezione do szpitala. Na miejscu okazało się, że dziewczynka przyszła na świat w tej samej placówce zaledwie dwa dni wcześniej.

Zobacz także: Policja zabezpieczyła tabletki warte 500 tysięcy złotych

Dziewczynka miała wiele ran na całym ciele. Nóż został wbity w okolice płuca, jednak nie wyrządził zagrażających życiu szkód. Po kilku dniach stan noworodka znacznie się poprawił.

Policji udało się zidentyfikować matkę. To 28-latka, która w szpitalu zarejestrowała się pod nazwiskiem koleżanki. Jak donosi gazeta "El Territorio" kobieta przebywa w areszcie, została oskarżona o zabójstwo.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić