Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|
aktualizacja

Bunt w ośrodku dla cudzoziemców w Wędrzynie. Jest WIDEO

90
Podziel się:

W ośrodku dla imigrantów w Wędrzynie doszło do buntu. Około 100 mężczyzn w bardzo agresywny sposób zaczęła forsować ogrodzenie budynku, niszczyć meble i wykrzykiwać hasła. Policja pokazała nagrania z tego zdarzenia.

Bunt w ośrodku dla cudzoziemców w Wędrzynie. Jest WIDEO
Policja pokazała nagranie z ośrodka. (Policja Lubuska)

600 policjantów interweniowało w ośrodku dla cudzoziemców w Wędrzynie (woj. lubuskie). Grupa kilkuset mężczyzn wszczęła bunt i zdemolowała część budynku. Obecnie sytuacja jest opanowana.

Bunt w ośrodku dla imigrantów

Po awanturze, którą wszczęło 100 migrantów w strzeżonym ośrodku dla cudzoziemców w Wędrzynie, sytuacja została opanowana. Ośrodek jest teraz pod dozorem wzmocnionych sił Straży Granicznej i policji, a migranci zachowują się już spokojnie - poinformowała rzeczniczka Nadodrzańskiego Oddziału SG Joanna Konieczniak.

Policja prowadziła działania godziny 15:00 do 3:00 nad ranem. Z ośrodka w Wędrzynie wywieziono do innego ośrodka 10 najbardziej agresywnych cudzoziemców. Dzień później w sieci opublikowania nagrania, na których dokładnie widać całe zajście.

Buntownicy rzucali krzesłami i niszczyli wyposażenie budynku. Wykrzykiwali różne hasła - zapowiadali, że i tak przedostaną się dalej na zachód, a ich celem są Niemcy.

Oni są bardzo niezadowoleni z tego, że są w strzeżonym ośrodku, chcieliby być na wolności. W związku z tym wyszli z budynków i zaczęli skandować słowa: wolność, freedom. Chcą być wolni, niestety umieszczeni są na podstawie postanowienia sądu z uwagi na to, że ich pobyt na terytorium Polski był nielegalny, a także nielegalnie usiłowali przekroczyć polsko-niemiecką granicę - dodała Joanna Konieczniak.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(90)
zapłakani ści...
7 miesięcy temu
Ojej, to im teraz tam zimno. Rozumiem, że Stuhr i Szatan już szykują im miejsce w swoich domach, by biedactwa nie marzły.
suweren
7 miesięcy temu
Trzeba podudować ośrodki dla "uchodzców" pod domami celebrytów. Oni są tacy cudowni i czujący i pomogą im się integrować!
charczący wuj
7 miesięcy temu
Czemu czepiamy się tych nieboraków ?! Przecież oni niszczą nie swoje .
jedź, zabaw i...
7 miesięcy temu
Ciekawe gdzie ciśnie Kurde-Szatan, gdy widzi jak zła policja nie pozwala bawić się tym biednym dzieciaczkom w wybijanie okien i demolowanie ośrodka?
Bobo
7 miesięcy temu
Przecież widać jak na dłoni że to służby białoruskie ich pchały do tych czynów
lol
7 miesięcy temu
Zaopatrzyć delikwentów w prowiant i odesłać do krajów pochodzenia.
wpuścić tych ...
7 miesięcy temu
Zrobić im wycieczkę PO Polsce i rozdysponować ich PO Platformianych wielbicielach.Obowiązkowo dostarczyć ich do Jachiry i Stuhra, acha i jeszcze do tej Hartwig czy jak jej tam.Zobaczylibyśmy ich zaangażowanie w adaptacji tej dziczy do Polskich warunków.Niech by POkazali swoją miłość do terrorystów.
Mak
7 miesięcy temu
Przebywają w ośrodku zamkniętym ponieważ nie mają paszportów a w ich telefonach znaleziono treści związane z terroryzmem i przestępstwami seksualnymi powiedział wice minister MSW. Co na to pani Kurdej Szatan ?
waga
7 miesięcy temu
A gdzie są Ci celebryci, którzy się opiekują tymi emigrantami?
wdzięczność
7 miesięcy temu
Podziękowali za ratunek i gościnę.
Anna
7 miesięcy temu
Gdyby teraz byłyNIERZĄDY conDonkaTyfuska i patologjiUBywatelsKOlewackiej to tak by siędziało NA POLSKICH ULICACH
I tyle
7 miesięcy temu
Pała,zimna woda i wąskie drzwi...
....
7 miesięcy temu
Ojej, a BASIA KURDEJ SZATAN ICH NIE BRONI?
Realista
7 miesięcy temu
Załadować do PKP cargo i wywieść bandytów z polski do Bagdadu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić