Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
oprac.
EŁEM
|

Niespodziewany "sabotażysta"! Podbierał to wojskowym na granicy

111
Podziel się

Stan wyjątkowy z poluzowanym krawatem? Dlaczego nie! Na niespodziewanego "sabotażystę" trafili strażacy w jednej z miejscowości, objętych stanem wyjątkowym na Podlasiu. Okazuje się, że nawet w tak trudnych warunkach można znaleźć coś do #DziennejDawkiDobregoNewsa.

Niespodziewany "sabotażysta"! Podbierał to wojskowym na granicy
Obozowisko uchodźców pod Kuźnicą (Stra� Graniczna)
bEUuiUjV

Stan wyjątkowy i to, co dzieje się na pograniczu polsko-białoruskim jest wielkim dramatem. Od kilku miesięcy przy granicy toczy się kryzys, a co kilka dni pojawiają się informacje o próbach szturmów uchodźców na polską granicę

Od miesięcy są oni przywożeni na pogranicze przez reżim Aleksandra Łukaszenki. Próby szturmowania granicy zazwyczaj spełzają na niczym. Jednak mimo to - trwają. Migrantów wspierają w tym Białorusini: wojsko, Państwowy Komitet Graniczny i nie wiadomo kto jeszcze.

bEUuiUjX

W całym tym dramacie trudno o optymizm. Jednak mieszkańcy jednej z przygranicznych miejscowości najwyraźniej rozbawili strażaków. A poszło o... psa.

Zobacz także: Ksiądz o kontaktach na Białorusi. „Migranci są tylko i wyłączenie elementem tej gry”

Strażacki serwis internetowy Remiza.pl udostępnił zdjęcie ogłoszenia, jakie pojawiło się na jednym z płotów. Mieszkańcy proszą żołnierzy, by ci... nie dokarmiali ich psa. Potężnego i nieprzesadnie szczupłego labradora o wdzięcznym imieniu Leon.

bEUuiUkd
Pierwszy "sabotażysta" na terenie objętym stanem wyjątkowym złapany. Skutecznie uszczuplał prowiant naszych żołnierzy. Został namierzony, nie odczuwa wstydu - żartują administratorzy profilu.
bEUuiUke

Opiekunowie psa podkreślili, że zwierzę nie jest głodne, choć prosi o jedzenie. Widać zresztą, że Leon nie należy, łagodnie rzecz ujmując, do psów zaniedbanych i niedożywionych. Mocna budowa i gęsta, lśniąca sierść świadczą, że jego właściciele dbają o swojego pupila.

A że prosi o jedzenie? Który czworonóg nie próbuje, kiedy tylko nadarzy mu się okazja, zwędzić jakiś dodatkowy smakołyk dla siebie?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUuiUky
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(111)
zmartwiony wi...
2 tyg. temu
a mi wstyd .. za was , komentujących z gęba pełną nienawiści, chwalących "żołnierzy", którzy zamiast pomóc przynajmniej dzieciom, to psikaja gazem, wyrzucają jedzenie...karma przyjdzie do was i jeszcze zapłaczecie za swe okrucieństwo wobec drugiego człowieka.
Granica
2 tyg. temu
Moi kochani sprawy zabrnęły za daleko.Trzeba użyć broni biologicznej. Odłączyć wszystkich chorych od respiratorów chorujących na Covit.Ubrać w zimowe kurtki i wysłać na granice.
Leon
2 tyg. temu
Murem za mundurem 👍
bEUuiUkz
cococanal
2 tyg. temu
Przecież to labrador, więc nie dziwcie się, że ...prosi o żarcie. Żebractwo to ich wada, a że każdy labusek jest słodki jak cukierek, więc Leonek udaje zabiedzonego
echh, kocham ...
2 tyg. temu
Wychodzę na spacery ze swoim jamniorem i torebką smakołyków-nagród w kieszeni, bo mimo, że mały gamoń jest inteligentny, to jakoś dosyć głuchy na wołania i komendy. Muszę go motywować przekąskami. I taki jest problem, że te przekąski są tak aromatyczne, że wszystkie psy akurat będące na spacerze ustawiają się pod moją kieszenią i wpatrują się we mnie proszącymi oczami:)
Tomala
2 tyg. temu
Nikt tam na koronawirusa nie umiera przy tym płocie… ciekawe
DZIEKUJEMY
2 tyg. temu
DZIĘKUJEMY WAM Z RODZINA ZA SŁUZBE
warszawianka
2 tyg. temu
Sabotażyści - czyli V Kolumna, to wszyscy ci ,którzy osłabiają obronność naszego państwa atakując Wojsko Polskie, służby graniczne i Wojska Obrony Terytorialnej .Nie przychodzi mi do głowy inne określenie jak agenci Putina i Łukaszenki.
frugosz
2 tyg. temu
On pilnuje granicy...na swój sposób
troll
2 tyg. temu
a emigranci jedzą trawę i liście, ładnie tak ?????
marek
2 tyg. temu
Co tu komentować...super ze dokarmiają psa....koniec!. Dlaczego na O2 nie ma artykułów o zajsciach na granicy, o PIS ?odp.:na O2 boja sie trudnych komentarzy!
Z Bogiem
2 tyg. temu
Gdyby nas tak rozpuścili po swiecie po wojnie to Polski by nie było tylko kolejna republika radziecką. Nie ma tego złego co by....
Joanna
2 tyg. temu
Brawo żołnierze i brawo pies ! Uśmiałam się serdecznie . Pozdrawiam mundurowych i całym sercem z Wami
bEUuiUkr
babciaJagienk...
2 tyg. temu
Łatwo jest krytykować i nienawidzić, trudno myśleć.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić