Byk wydostał się z areny. Wstrząsające wideo z nielegalnego rodeo

25

Do sieci trafiło wstrząsające nagranie z nielegalnego rodeo w Meksyku. Wściekły byk wydostał się z areny i wbiegł w przerażoną widownię. Zwierzę raniło co najmniej dziesięć osób.

Byk wydostał się z areny. Wstrząsające wideo z nielegalnego rodeo
Wściekły byk wbiegł w ludzi na nielegalnym rodeo (YouTube)

Do szokującego zdarzenia doszło w Puruándiro w stanie Michoacá w Meksyku w minioną niedzielę. Podczas nielegalnie zorganizowanego rodeo rozwścieczony byk zdołał przeskoczyć przez źle zabezpieczone ogrodzenie areny.

Wściekły byk gonił widzów rodeo

Do sieci trafiło przerażające nagranie z incydentu. Na wideo widać, jak jeźdźca już po 20 sekundach zostaje zrzucony z grzbietu zwierzęcia na ziemię. Byk następnie z całą siłą wpada w publiczność. Widzowie, w tych kobiety i dzieci, w popłochu starają się uciec przed konfrontacją z gniewnym zwierzęciem.

Co najmniej 10 osób jest rannych po szarży nieokiełznanego byka. Lokalne raporty donoszą, że jedna kobieta została niemal zmiażdżona przez zwierzę, a kilka osób — dotkliwie uderzonych jego rogami. W końcu personelowi udało się zatrzymać zwierzę i skierować je z powrotem na arenę.

Wydarzenie w ogóle nie powinno się odbyć ze względu na pandemiczne ograniczenia w regionie. Oprócz rodeo na imprezie nie zabrakło jedzenia, alkoholu i kilku zespołów muzycznych. Samorząd wszczął dochodzenie, dlaczego organizatorom wydarzenia przyznano koncesję.

Zobacz także: Niedźwiedź ciągnie "obiad" przez drogę. Nagranie z USA
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić