Robert Czykiel| 

Nie lekceważ tych objawów. 37-latek był okazem zdrowia. Nie żyje

80

37-letni mężczyzna, który był okazem zdrowia, nagle poczuł dziwny ból głowy. Położył się do łóżka, a potem jego stan zdrowia drastycznie się pogorszył. Ta historia skończyła się zagadkową śmiercią.

Nie lekceważ tych objawów. 37-latek był okazem zdrowia. Nie żyje
Nicky Darer zmarł w wieku 37 lat

Historia wydarzyła się w Wielkiej Brytanii. Nicky Darer do tej pory nie uskarżał się na żadne problemy zdrowotne. 37-latek uchodził za okaz zdrowia. Wszystko zmieniło się w jeden z sierpniowych dni.

Śmierć, która zaczęła się od bólu głowy

Mężczyzna skarżył się na nietypowy ból głowy. Był na tyle uciążliwy, że Nicky postanowił wcześniej położyć się do łóżka, co wcześniej mu się nie zdarzało. Niestety, jego stan zaczął drastycznie się pogarszać.

Po kilku dniach wezwano karetkę pogotowia. 37-latek w ciężkim stanie trafił do szpitala. W pierwszej placówce medycznej nie było poprawy, więc przeniesiono go do szpitala w Birmingham.

Zobacz także: Nie mieli żadnych objawów koronawirusa. Mimo to mają uszkodzone płuca

Lekarze podjęli decyzję o wykonaniu tomografii komputerowej głowy. Badanie jednak trzeba było przerwać w połowie, bo stan Darera jeszcze bardziej się pogorszył. Ustalono jednak, że doszło do poważnych zmian w mózgu, sercu, śledzionie i jelitach z powodu infekcyjnego zapalenia wsierdzia.

W końcu zapadła decyzja o przeprowadzeniu operacji. Lekarze jednak ostrzegli rodzinę, że zabieg może się skończyć śmiercią. Niestety, w przypadku Brytyjczyka tak się stało. Zgon był konsekwencją poważnej niewydolności narządów.

Nie lekceważ tych objawów

Nicky Darer zostawił żonę i czwórkę dzieci. Cała rodzina jest pogrążona w rozpaczy. Z kolei lekarze próbują ustalić, co doprowadziło do infekcyjnego zapalenia wsierdzia.

Należy pamiętać, aby nie lekceważyć niektórych objawów, które mogą wskazywać na infekcyjne zapalenie wsierdzia. To m.in. podwyższona temperatura ciała, osłabienie, bóle głowy, bóle w klatce piersiowej, czy brak apetytu.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić