aktualizacja 

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł, kiedy przyjechał do rodziny na święta

70

Gdańscy policjanci zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym. Poszukiwany przyjechał do rodziców na Wigilię i schował się pod stertą ubrań. Policjanci znaleźli go dzięki... wystającym gołym stopom. Teraz grozi mu do 3 lat więzienia.

Był poszukiwany listem gończym. Wpadł, kiedy przyjechał do rodziny na święta
Policja (PAP)

38-letni mieszkaniec Gdańska był poszukiwany przez sąd, który wydał za nim list gończy. Policjantom udało się wpaść na trop mężczyzny... w wigilijny wieczór, 24 grudnia w jednym z mieszkań w Śródmieściu. Funkcjonariusze otrzymali informację, że to właśnie tam ukrywa się poszukiwany.

Schował się pod stertą ubrań

Mundurowi pojechali pod wskazany adres. W mieszkaniu drzwi policjantom otworzyła kobieta, która okazała się matką 38-letniego sprawcy. Powiedziała, że syna nie ma w domu. Policjanci jednak nie uwierzyli właścicielce mieszkania i postanowili przeszukać lokal.

W jednym z pokojów zauważyli coś dziwnego. Spod fotela wystawały... gołe stopy. Policjanci przesunęli mebel i zauważyli stertę ubrań, pod którymi chował się 38-letni poszukiwany. Jak opisują policjanci, mężczyzna był zwinięty w kłębek.

Grozi mu do 3 lat więzienia

38-latek został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W sobotę zgodnie z dyspozycją sadu trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe trzy lata za dokonane przestępstwo rozboju.

Zobacz także: Tłumy policji przed Pałacem Prezydenckim. "Ustawieni w zwartym szeregu"
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić