Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ESO
|

Było chwilę po 8:00. "20 sekund prawdy w TVP Info"

777
Podziel się:

Ponad dwa lata temu Jan Pietrzak na antenie TVP Info użył skandalicznych słów, kiedy mówił o posłance KO Klaudii Jachirze. W piątek rano, tuż po godzinie 8:00, stacja wyemitowała przeprosiny Pietrzaka. "20 sekund prawdy na antenie TVP Info, dobre i to!" - skomentowała Jachira.

Było chwilę po 8:00. "20 sekund prawdy w TVP Info"
Jan Pietrzak obraził Klaudię Jachirę w programie TVP Info. W piątek stacja opublikowała przeprosiny. Fot. Kadr z programu z 2019 roku (TVP Info)

We wrześniu 2019 r. satyryk i aktor Jan Pietrzak był gościem w programie #Jedziemy w TVP Info. Rozmawiano wówczas m.in. o posłance KO Klaudii Jachirze, która została sfotografowana w okolicy Sejmu z transparentem "Bób, Hummus, Włoszczyzna, Vege". W tle był widoczny napis "Bóg Honor Ojczyzna".

Jan Pietrzak stwierdził, że niektórzy "nadużywają słowa kabaret" oraz w oburzających słowach skrytykował posłankę KO.

Ta cała pani Szakira, Dżakira, czy jak jej tam, nie ma nic wspólnego z żadnym kabaretem. To jest jakaś, przepraszam za wyrażenie, nie wiem, czy o tej porze mogę używać adekwatnych słów, to jest jakaś zdzira wynajęta, ta Szakira - powiedział Pietrzak na antenie TVP Info.

Na komentarz Pietrzaka zareagował ówczesny szef portalu TVP Info Samuel Pereira. "Z poczuciem głębokiego zażenowania stwierdzam, że Jan Pietrzak wypowiadając się w ten sposób na temat Klaudii Jachiry, sam zszedł na jej poziom, na poziom #Sokzburaka i #SilniRazem. Nie wiem jak Pietrzaka, mnie w domu uczyli, żeby zło dobrem zwyciężać" – napisał.

Jan Pietrzak przeprosił posłankę Jachirę

W piątek 29 października na antenie TVP Info wyemitowano krótkie przeprosiny w imieniu satyryka.

Jan Pietrzak w wykonaniu zawartej ugody przeprasza panią Klaudię Jachirę za naruszenie dóbr osobistych, do którego doszło na antenie programu TVP Info podczas programu #Jedziemy wyemitowanego w dniu 26 września 2019 r. - przekazała TVP Info.

Nagraniem z przeprosinami pochwaliła się sama Klaudia Jachira w mediach społecznościowych. "20 sekund prawdy na antenie TVP Info, dobre i to! A Wam, jak się zaczął dzień?" - napisała posłanka.

"Super mieć taką posłankę w Sejmie!", "Brawo p. Klaudio", "Gratuluję, te 20 sekund jest cenniejsze od całego czasu antenowego" - piszą w komentarzach pod nagraniem internauci.

Zobacz także: Czarzasty wzburzony w Sejmie. "To jest mowa nienawiści"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(777)
daplo
rok temu
no tak a kiedy Jachira przeprosi
gość
rok temu
jakira do paki za obrazę flagi,,
Prawda
rok temu
Dla nas wszystkich najlepiej by było gdyby jachira odeszła z polityki...!
babus
rok temu
Panie Janku absolutnie nie powinien pan przepraszać. to coś jachira to nigdy nie powinno być w polityce!!
gość
rok temu
Po 1) Po co pisać o czymś z 2019 r?! Po 2) to jachira powinna przepraszać, za wszystkie swoje szkodliwe działania,....
Tomasz
rok temu
A juz myślałem , ze to Jachira przeprasza za obrazę zdrowego myślenia
Taka prawda
rok temu
Info i 24 to dokładnie jota w jote to samo niestety ! To jak by stali po przeciwnych stronach barykady ! Trudno słuchać i to jest przykre !
warto było
rok temu
Większy szacunek mam do Pani z pod latarni niż jakiejś tam jachiry ....
Pamiętam
rok temu
Panie Janku, wieczny patrioto na każdą okazję (w PRL i w RP), zanim zaczniesz oceniać innych, przyjrzyj się sobie i swojej historii życia. Myślę, że byłoby lepiej, gdyby młodzi ludzie jej nie naśladowali.
Masaj
rok temu
Pamiętam to -i twierdzę źe Jasio miał rację.
Janusz
rok temu
Pietrzak ma kulturę osobiste na poziomie ciecia albo babci klozetowej, chociaż nie wiem czy nie niższą. Nie jedna babcia klozetowa poczuła by się urażona.
Grzegorz
rok temu
Pietrzak dopasowany profilem umysłowym do "suwerena" i najgłupszej telewizji świata. Najbardziej oczywistej propagandy w dziejach. Trzeba być już całkowitym durniem żeby tego jeszcze nie dostrzegać po takim czasie. Poczuciem humoru też się dopasował do tego sortu suwerena.
Mikołaj
rok temu
Pietrzak jak zwykle przy korycie. Przez 45 lat tak było za PRLu a później na ostatnią chwilę zrobił z siebie wielkiego opozycjonista, radykalnego antykomuniste. Wielkiej odwagi to dopiero nabrał tak na prawdę po 1989 r. Tylko że już wtedy za bardzo nie było z kim walczyć, bardziej z widmem. W Co drugim widział komunistę i tylko zrażał do siebie ludzi. Z częścią Solidarności się pokłócił, z kabaretem egida się pokłócił, z resztą kabareciarzy czy artystów opozycjonistów też.
Kroma
rok temu
Co ten Ubol tam robi?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić