aktualizacja 

Było je widać nawet w Google Maps. Skończyło się aresztowaniem

47

Brytyjska policja poinformowała o aresztowaniu mieszkańca jednej z posesji w Oxfordzie. Mężczyzna posiadał na swoim podwórku stos ułożony ze... skradzionych rowerów! Było je widać nawet na zdjęciach w aplikacji Google Maps.

Było je widać nawet w Google Maps. Skończyło się aresztowaniem
Stos z rowerów było widać nawet na mapach satelitarnych (Google Maps)

W Oxfordzie policja dokonała niecodziennego odkrycia na jednej z posesji. Funkcjonariusze interweniowali wobec 54-letniego mężczyzny, który urządził sobie złomowisko w ogrodzie. Zapewne nie zostałby za to ukarany, gdyby nie pochodzenie składowanych przez niego przedmiotów.

Mężczyzna miał w swoim ogrodzie stos ułożony z rowerów. Policjanci odkryli, że składowane przez niego jednoślady pochodziły z kradzieży. W mediach społecznościowych pojawiła się również fotografia wykonana przez mundurowych, na której widać, jak dużo rowerów zgromadził 54-latek. Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem handlowania skradzionymi dobrami i posiadania ich. Po pewnym czasie został wypuszczony i ma pozostać na wolności do czasu zakończenia śledztwa.

Wciąż nie ma pewności, czy 54-latek tylko składował rowery, czy dokonywał również kradzieży. Wizyta policji niewątpliwie ucieszyła wielu internautów, którzy od pewnego czasu zastanawiali się, co przedstawiają nietypowe zdjęcia z Google Maps. Rozmiar składowiska rowerów w ogródku Brytyjczyka był bowiem tak duży, że można było je zobaczyć na mapach satelitarnych.

Zobacz także: Mieszane reakcje po przemówieniu Zełenskiego w Bundestagu. "Ich to przerasta"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić