Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JKM
|

Były radny PO znęcał się nad żoną. Nowe doniesienia ws. polityka

156
Podziel się:

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Brzegu Jacek N. miał fizycznie i psychicznie znęcać się nad żoną. Stawiał czynny opór przy zatrzymaniu, a funkcjonariusze znaleźli u niego w mieszkaniu marihuanę. W poniedziałek sąd warunkowo umorzył sprawy prowadzane przeciwko politykowi.

Były radny PO znęcał się nad żoną. Nowe doniesienia ws. polityka
Brzeski radny Jacek N. miał znęcać się nad żoną. Sąd warunkowo umorzył postępowanie (Facebook)

Wobec byłego polityka PO Jacka N. toczyły się trzy postępowania karne. Teraz Sąd Rejonowy w Brzegu podjął decyzję o ich warunkowym umorzeniu na okres 3 lat. O sprawie donosi portal brzeg24.pl.

Wyrok odczytała sędzia Monika Juzwiszyn. Uzasadnienie nie było jawne, podobnie jak cały proces. Jacek N. nie był obecny na sali sądowej podczas odczytania orzeczenia.

Skandal z udziałem byłego polityka PO. Usunięto go z partii na wniosek Grzegorza Schetyny

Dokładnie 2 lata temu, 2 sierpnia 2019 roku w mieszkaniu Jacka N. interweniowała policja. Ówczesny przewodniczący Rady Miasta Brzegu był nietrzeźwy i miał wywołać awanturę domową. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Prokuratura Okręgowa w Opolu postawiła Jackowi N. m.in. zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad żoną. Kilka miesięcy później policjanci znaleźli w mieszkaniu polityka niewielką ilość marihuany. Były radny KO początkowo twierdził, że nie wie skąd się wziął u niego "zielony susz". Badania wykazały jednak, że należy on do polityka.

Jacek N. był szefem brzeskich struktur Platformy Obywatelskiej. Tworzył w mieście koalicję z burmistrzem Jerzym Wrębiakiem z PiS. Po skandalu, na wniosek samego Grzegorza Schetyny, został usunięty z PO. Sam zrezygnował także z funkcji przewodniczącego Rady Miasta Brzegu. Pozostaje jednak czynnym radnym.

Radny Brzegu stosował przemoc wobec żony. Sąd warunkowo umorzył postępowanie

Sędzia Monika Juzwiszyn umorzyła na okres 3 lat próby postępowania karne wobec oskarżonego. Chodzi o znęcanie się fizyczne i psychiczne nad swoją żoną. Jacek N. miał wyzywać ją, poniżać oraz kontrolować poprzez sprawdzanie telefonu oraz skrzynki mailowej. Dwukrotnie stosował wobec pokrzywdzonej także przemoc fizyczną.

Podobne rozwiązanie zastosowano wobec Jacka N. w sprawie stawiania oporu przy zatrzymaniu. Umorzone zostało również postępowanie o posiadanie przez polityka 1,34 grama marihuany.

Radny Jacek N. został w okresie próby poddany dozorowi kuratora. Musi wpłacić także 1500 zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej. Ma pokryć także koszty procesu.

Obejrzyj także: Radny PO zaatakował przechodnia pizzą

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(156)
goc
11 miesięcy temu
J.Niesłuchowski Trochę żone POobijał,tak jak Ślusarek.
Wobec PO...
rok temu
...to bezwarunkowo... uniewinnienie!!!
gość
rok temu
Kasta i PO nietykalne.
2,4,5
rok temu
A co radny to = święty
nie komunie
rok temu
niestety panowie byli sa i tacy beda swoje nerwy wyladowuja na zonach,ktore sie nie skarza bo im wstyd.na kumplach sie nie wyladuja bo by dostal,to tchorzostwo
bogdan19734
rok temu
Mnie papierosy zgubiły Wiem dużo więcej o życiu już I dużo mogę powiedzieć o nim To będe pisał książke na ten temat Jak mają ciebie zabić to zabiją Ale mam szacunek dla przyrody i zwierząt Już nie boję się niczego frajerzy To tylko załamanie było
Taśmy Neumana
rok temu
Sądy są nasze!
Natalia
rok temu
Wychodzenie za mąż zaczyna być najbardziej ekstremalnym sportem w Polsce.Wszystkie panie spieszące się do ołtarza zapewniam, że zawsze zdążą zostać bezpłatną służącą i materacem do ćwiczeń.
Taka prawda
rok temu
POwiec miał narkotyki znęcał się nad żoną, a kasta sędziowska sprawę umożyła, bo wie, że pozostanie bezkarna
chory kraj
rok temu
Dlaczego sąd umorzył postępowanie? Bo znęcanie się nad żoną to nie jest w Polsce przestępstwo?
eRDe
rok temu
no nie ma to jak mieć dobre podwieszenie. Młodzieńca spod bloku to by zamknęli już za samą marihuanę, ale pan POlityk może więcej, a żona - no cóż pewnie zasługuje na lanie. Witamy w PL
singiel
rok temu
małżeństwo i rodzina od b.dawna zostało upaństwowione poprzez kodeks rodzinny,a także uznane za organizację przestępczą, w której panuje przemoc,zdefiniowana jako praktycznie każde zachowanie,ktore nie podoba się drugiej stronie;zawarcie małżeństwa,założenie rodziny,szczególnie dla mężczyzny wiąże się z ryzykiem więzienia;nie dziwota,że ludzie decydują się na życie bez drugiej osoby.
123abc
rok temu
Milosc i tolerancja sekty 8 gwiazdek w praktyce!
Jasne
rok temu
No jak się jest w koalicji z Prezydentem z PiSu to jasne, że umorzą postępowanie. Ostatecznie inny Prezydent z PiSu może delikwenta a priori ułaskawić.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić