Były senator PiS zatrzymany. Jechał z psem przywiązanym do samochodu

753

Kierowca auta osobowego jechał z psem przywiązanym do haka holowniczego. Szokujące wydarzenie zostało nagrane przez jednego z uczestników ruchu. Policja zatrzymała już podejrzanego w sprawie. Według ustaleń dziennikarzy Radia Zet jest nim były senator PiS Waldemar B.

Były senator PiS zatrzymany. Jechał z psem przywiązanym do samochodu
Przywiązał psa sznurkiem i ciągnął za samochodem (Facebook)

Nagranie ukazujące druzgocącą sytuację trafiło do policji w Kościerzynie. Na filmie widać, jak przywiązany sznurkiem do auta pies na początku biegnie za samochodem, ale po chwili przewraca się i jest ciągnięty po jezdni.

Przywiązał psa sznurkiem i ciągnął za samochodem

Wydarzenie zostało zarejestrowane 30 marca, w okolicach miejscowości Rekownica - ustalił portal kościerzyna.naszemiasto.pl. Policja zatrzymała już podejrzanego w sprawie. Jest nim Waldemar B., były senator PiS - ustalili dziennikarze Radia Zet.

Waldemar B., były senator PiS zatrzymany w sprawie znęcania się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Mężczyzna przywiązał psa do haka samochodu, ruszył pojazdem i ciągnął go za sobą. Trwają czynności. W grę wchodzi zarzut, za który grozi do 5 lat więzienia" - pisze na Twitterze dziennikarz Radia ZET
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Senator Waldemar B. został zawieszony w prawach członka partii i klubu PiS w wyniku decyzji Jarosława Kaczyńskiego. Przyczyną zawieszenia było głoszenie antysemickich treści przez polityka.

Sprawa trafiła też do Fundacji "Animalsi", a pies znalazł się w Schronisku dla Zwierząt w Kościerzynie. Policja ustala, czy zabezpieczone zwierzę jest tym samym, które było przywiązane do samochodu.

Zwierzę zostało zbadane przez weterynarza i jest w dobrej kondycji. To mieszkaniec kaukaza z azjatą. Właściciel psa był na miejscu - powiedział Rafał Jażdżewski, kierownik schroniska, cytowany przez portal kościerzyna.naszemiasto.pl
Zobacz także: Uwaga na kleszcze. Już jest ich mnóstwo. Lekarz przestrzega
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić