o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Czarnym BMW rozjechał małego pieska na oczach dzieci. "Nawrócił i wjechał w psa"

126
Podziel się

We wtorek 30 marca doszło do szokującego zdarzenia w Gortatowie na ul. Błotnej (woj wielkopolskie). Młody chłopak kierujący czarnym BMW rozjechał Maltańczyka. Zdaniem świadków zdarzenia mężczyzna zrobił to celowo.

Czarnym BMW rozjechał małego pieska na oczach dzieci. "Nawrócił i wjechał w psa"
Młody chłopak kierujący czarnym BMW rozjechał Maltańczyka w Gortatowie na ul. Błotnej (woj wielkopolskie). (Facebook)
bESlAbCd

O bulwersującym zachowaniu młodego kierowcy informuje właścicielka psa na profilu Nasze Gortatowo na Facebooku. Z relacji świadków wynika, że młody mężczyzna celowo rozjechał małego pieska. Wszystko działo się na oczach dzieci. Kobieta zwróciła się również z apelem do mieszkańców wsi, być może ktoś zna sprawcę.

Drodzy mieszkańcy, dziś przed godziną 11 na ul. Błotnej młody chłopak czarnym BMW rozjechał Maltańczyka. 3 osoby widziały, że zrobił to celowo. Jechał w stronę skrzynek, nawrócił i wjechał w psa stojącego na drodze. Chwile wcześniej uciekł nam z domu, dzieci za nim biegły oraz starsza osoba. Może ktoś kojarzy tego chłopaka lub ma monitoring przed domem? Zgłosiłam na policję celowe zabicie psa - napisała w mediach społecznościowych właścicielka psa.
bESlAbCf

Sprawę zgłoszono na policję. Portal swarzędzki.pl informuje, że śledczy zabezpieczają monitoring i zbierają szczegółowe informacje od świadków zdarzenia.

Sprawdzamy i zabezpieczamy monitoring w rejonie odejścia dróg, mamy pewne ślady i typujmy sprawcę, byłoby lepiej gdyby kierujący pojazdem sam zgłosił się na policję - mówi kom. Łukasz Witwicki w rozmowie z portalem swarzędzki.pl
bESlAbCl

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie mogą kontaktować się z komisariatem policji w Swarzędzu, dzwoniąc pod numer telefonu 47 771 48 00.

Zobacz także: Pies wypadł przez okno. Wszystko nakręcił oniemiały kierowca
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESlAbCG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(126)
Apeluję
5 miesięcy temu
Należy pilnować psy i dzieci, żeby nie bawiły się na jezdni. Jeden zauważy inny nie. Ludzie nie sprawują właściwego nadzoru a potem jak się coś stanie obwiniają wszystkich dookoła. Pies zapewne uciekał nie pierwszy raz. Jezdnia nie służy do zabawy.
BMW
5 miesięcy temu
i tak ten szofer z BMW był miękki bo inny by wjechał w ludzi !
BMW i wszystk...
5 miesięcy temu
od oszołoma z BMW nie wymagajcie cudów !
bESlAbCH
oko
6 miesięcy temu
Gwałt na zakonnicy. Siedem zarzutów dla dominikanina z Wrocławia
prawda
6 miesięcy temu
Macie bezstresowe lewackie wychowanie ,powinno się go tak samo rozjechać a później sznur i wlec za samochodem kilka kilometrów...
Australopitek
8 miesięcy temu
Oby to nie był ten patryjotyczny poseł co sobie sprawił niemieckie BMW za te śmierdzace euro z cuchnącej moralnie Unii.
Australopitek
8 miesięcy temu
Wina jego ojca. Nie chciało mu się zejść do kiosku po prezerwatywy.
Ktoś
8 miesięcy temu
Może nie zrobił tego celowo tylko po prostu go nie zauważył i myślał że go tam nie ma albo że już uciekł? Nic nie sugeruję, tylko pamiętajmy że jedyni świadkowie to właściciele psa. W tym przypadku mogli po prostu doprawić całą historię w odrobinę kłamstwa, lub tak im się po prostu wydawało. Każdy tak działa pod wpływem emocji nie oszukujmy się. W dodatku czemu to jest jakaś wielka sensacja, ile kotów czy dzikich zwierząt umiera dziennie pod kołami samochodu? Pewnie połowa z nas chociaż raz potrąciła np kotka. Nie licząc np płazów które właśnie w tym miesiącu pokonują kilometry aby dostać się do zbiornika wodnego i kopulować. W dodatku prawie wszyscy z nas jedzą mięso itp i mają te zwierzęta w d00pie mimo że większość z nich jest na równi lub nawet mądrzejszym od psa. Więc czemu od razu morderca? Pomyślcie czasem o sobie ^^
Grzegorz
8 miesięcy temu
A Polacy to podobno wielcy katolicy...kon by się usmiał
Buuuhahaha
8 miesięcy temu
...byłoby lepiej gdyby kierujący pojazdem sam zgłosił się na policję - mówi kom. Łukasz Witwicki... Oczywiście, byłoby lepiej, gdyby wszyscy przestępcy sami poddawali się karze. Policja mogłaby dalej siedzieć i tworzyć eseje o swojej ciężkiej pracy
Ornitolog
8 miesięcy temu
Co dziennie widzę na drodze rozjechane wiewiórki ,jeże ,kotki ,ptaszki i jakoś nie rozpisujecie sie za specjalnie
RobRock
8 miesięcy temu
Jak to jest, że taki ludzki ekskrement dobrze się ma i jeździ drogim samochodem. Do matki tego bydlaka. Dlaczego nie użyła Pani prezerwatywy? Świat byłby lepszy.
Kociara
8 miesięcy temu
Co się dzieje!!!!!dzień w dzień czytam albo słyszę o jakimś ,,zwyrodnialcu,,!!!!!kiedy wreszcie prawo zadziała i potraktuje takich naprawdę surowo?!
bESlAbCz
popo
8 miesięcy temu
zawsze coś po nich zostaje. Jak nie kupa to krew.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić