o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
ESO
|

Czarnym BMW rozjechał małego pieska na oczach dzieci. "Nawrócił i wjechał w psa"

121
Podziel się

We wtorek 30 marca doszło do szokującego zdarzenia w Gortatowie na ul. Błotnej (woj wielkopolskie). Młody chłopak kierujący czarnym BMW rozjechał Maltańczyka. Zdaniem świadków zdarzenia mężczyzna zrobił to celowo.

Czarnym BMW rozjechał małego pieska na oczach dzieci. "Nawrócił i wjechał w psa"
Młody chłopak kierujący czarnym BMW rozjechał Maltańczyka w Gortatowie na ul. Błotnej (woj wielkopolskie). (Facebook)
bDZpoyol

O bulwersującym zachowaniu młodego kierowcy informuje właścicielka psa na profilu Nasze Gortatowo na Facebooku. Z relacji świadków wynika, że młody mężczyzna celowo rozjechał małego pieska. Wszystko działo się na oczach dzieci. Kobieta zwróciła się również z apelem do mieszkańców wsi, być może ktoś zna sprawcę.

Drodzy mieszkańcy, dziś przed godziną 11 na ul. Błotnej młody chłopak czarnym BMW rozjechał Maltańczyka. 3 osoby widziały, że zrobił to celowo. Jechał w stronę skrzynek, nawrócił i wjechał w psa stojącego na drodze. Chwile wcześniej uciekł nam z domu, dzieci za nim biegły oraz starsza osoba. Może ktoś kojarzy tego chłopaka lub ma monitoring przed domem? Zgłosiłam na policję celowe zabicie psa - napisała w mediach społecznościowych właścicielka psa.
bDZpoyon

Sprawę zgłoszono na policję. Portal swarzędzki.pl informuje, że śledczy zabezpieczają monitoring i zbierają szczegółowe informacje od świadków zdarzenia.

Sprawdzamy i zabezpieczamy monitoring w rejonie odejścia dróg, mamy pewne ślady i typujmy sprawcę, byłoby lepiej gdyby kierujący pojazdem sam zgłosił się na policję - mówi kom. Łukasz Witwicki w rozmowie z portalem swarzędzki.pl
bDZpoyot

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie mogą kontaktować się z komisariatem policji w Swarzędzu, dzwoniąc pod numer telefonu 47 771 48 00.

Zobacz także: Pies wypadł przez okno. Wszystko nakręcił oniemiały kierowca
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZpoyoO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(121)
Australopitek
miesiąc temu
Oby to nie był ten patryjotyczny poseł co sobie sprawił niemieckie BMW za te śmierdzace euro z cuchnącej moralnie Unii.
Australopitek
miesiąc temu
Wina jego ojca. Nie chciało mu się zejść do kiosku po prezerwatywy.
Ktoś
miesiąc temu
Może nie zrobił tego celowo tylko po prostu go nie zauważył i myślał że go tam nie ma albo że już uciekł? Nic nie sugeruję, tylko pamiętajmy że jedyni świadkowie to właściciele psa. W tym przypadku mogli po prostu doprawić całą historię w odrobinę kłamstwa, lub tak im się po prostu wydawało. Każdy tak działa pod wpływem emocji nie oszukujmy się. W dodatku czemu to jest jakaś wielka sensacja, ile kotów czy dzikich zwierząt umiera dziennie pod kołami samochodu? Pewnie połowa z nas chociaż raz potrąciła np kotka. Nie licząc np płazów które właśnie w tym miesiącu pokonują kilometry aby dostać się do zbiornika wodnego i kopulować. W dodatku prawie wszyscy z nas jedzą mięso itp i mają te zwierzęta w d00pie mimo że większość z nich jest na równi lub nawet mądrzejszym od psa. Więc czemu od razu morderca? Pomyślcie czasem o sobie ^^
bDZpoyoP
Grzegorz
miesiąc temu
A Polacy to podobno wielcy katolicy...kon by się usmiał
Buuuhahaha
miesiąc temu
...byłoby lepiej gdyby kierujący pojazdem sam zgłosił się na policję - mówi kom. Łukasz Witwicki... Oczywiście, byłoby lepiej, gdyby wszyscy przestępcy sami poddawali się karze. Policja mogłaby dalej siedzieć i tworzyć eseje o swojej ciężkiej pracy
Ornitolog
miesiąc temu
Co dziennie widzę na drodze rozjechane wiewiórki ,jeże ,kotki ,ptaszki i jakoś nie rozpisujecie sie za specjalnie
RobRock
miesiąc temu
Jak to jest, że taki ludzki ekskrement dobrze się ma i jeździ drogim samochodem. Do matki tego bydlaka. Dlaczego nie użyła Pani prezerwatywy? Świat byłby lepszy.
Kociara
miesiąc temu
Co się dzieje!!!!!dzień w dzień czytam albo słyszę o jakimś ,,zwyrodnialcu,,!!!!!kiedy wreszcie prawo zadziała i potraktuje takich naprawdę surowo?!
popo
miesiąc temu
zawsze coś po nich zostaje. Jak nie kupa to krew.
Aaa
miesiąc temu
Oko za oko! Żywić takiego potwora?! Chyba, że w więzieniu będzie musiał zarobić na swoje utrzymanie. Wówczas 25lat! Biedne dzieci...
Franz
miesiąc temu
Kto jest za praca w kamieniołomach tyle lat ile miał pies razy 2 ?
Karol
miesiąc temu
Mieszkam na Wsi od niedawna z wyboru. Okolice Kościana. Mam psy i koty. Kierowcy którzy przejeżdżają koło naszego domu i w wsiach obok , są bez litości dla tych zwierzaków. Jedni kochają , drudzy zabijają. Nie rozumiem tego ?? Prośba do Policji !! Prosimy zwrócić na to uwagę.
Tomek
miesiąc temu
Psy i koty mają konstytucyjne prawa. Są chronione. A z drogi mają prawo korzystać psy , koty, ludzie. Zwłaszcza w terenie zabudowanym. Nierozumiem postawy tego kierowcy?! Biedny, bo nie wie co robi. Zabija to co inni kochają. A zabił z premedytacją!! Nie jest to problem lokalny !! Prośba do Gmin , Burmistrzów i Policji ,żeby zwróciły uwagę na ten problem. Dotkliwie karać.
bDZpoyoH
Ronin
miesiąc temu
5 lat pracy w schronisku !!!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić