Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 
aktualizacja 

Całe Katowice aż huczą. Wybił kobiecie ząb w tramwaju

306

Do szokującego zdarzenia doszło w noc sylwestrową z 31 grudnia na 1 stycznia w Katowicach. Napastliwy mężczyzna uderzył 46-letnią kobietą w tramwaju. Poszkodowana ma wybity ząb. Policja z Katowic szuka napastnika i publikuje jego wizerunek.

Całe Katowice aż huczą. Wybił kobiecie ząb w tramwaju
Policja - zdjęcie poglądowe (Getty Images, Foremniakowski)

Aktualizacja:

W połowie stycznia policja z Katowic poinformowała, że mężczyzna zgłosił się już na policję w Krakowie po publikacji jego wizerunku.

Wcześniej pisaliśmy:

W Katowicach doszło do brutalnego ataku na kobietę. W poniedziałek (1 stycznia) tego roku w nocy grupa osób wracała z zabaw sylwestrowych. Wśród nich był mężczyzna, którego zdjęcie widnieje na stronie Komendy Miejskiej Policji. Jest on poszukiwany w związku z napaścią na jedną z pasażerek tramwaju linii 16.

Katowice: Uderzył 46-latkę i wybił jej ząb. Policja szuka napastnika

Jak udało nam się ustalić, mężczyzna był napastliwy wobec osób podróżujących w tramwaju linii nr 16 o numerze bocznym 1052. Kiedy pojazd w nocy 1 stycznia poruszał się na wysokości pl. Alfreda w Katowicach, agresor ze zdjęcia miał uderzyć jedną z pasażerek. Poszkodowana 46-latka w wyniku zdarzenia straciła ząb i doznała urazu twarzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rutynowa kontrola ciężarówki z Białorusi. Groźne odkrycie ukryte w naczepie

Wizerunek bandyty z katowickiego tramwaju udało się uchwycić za pomocą kamer monitoringu. W związku z tym policja opublikowała komunikat, w którym zwraca się do potencjalnych świadków zajścia.

Świadkowie zdarzenia, osoby mogące rozpoznać sprawcę lub posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia jego tożsamości, proszone są o kontakt z policjantami z II komisariatu pod nr telefonu 47 85 136 50, 47 85 136 81 lub pod adresem e-mail: kp2@katowice.ka.policja.gov.pl - czytamy w policyjnym komunikacie.

Mundurowi zapewniają, że gwarantują anonimowość. Napastnik, którego wizerunek udało się zarejestrować, to prawdopodobnie wysoki, szczupły blondyn z brodą. Jego zdjęcie możecie zobaczyć poniżej.

Mundurowi jak zawsze w takich sytuacjach apelują o jak najszybszą reakcję. Widząc takie zdarzenie, należy niezwłocznie poinformować najbliższą jednostkę policji. Wówczas szanse na szybkie schwytanie sprawcy są znacznie większe. Do sprawy z pewnością będziemy wracać.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić