aktualizacja 

Cały Bytom o tym huczy. Akcja łowców pedofilów pod galerią

46

Grupa "Wataha-Na Tropie Pedofilii" ujawniła, że pod galerią handlową w centrum Bytomia (woj. śląskie), zatrzymano mieszkańca Zabrza, który podejrzewany jest o pedofilię. Członkowie grupy udawali w internecie dziecko i nawiązali kontakt z 59-latkiem. Sprawą zajęła się już policja i prokuratura.

Cały Bytom o tym huczy. Akcja łowców pedofilów pod galerią
59-latek został złapany przez łowców pedofilów. (Facebook)

Do zdarzenia doszło w środę 22 lutego około godziny 18.00 pod galerią handlową w centrum Bytomia. Grupa "Wataha-Na Tropie Pedofilii" ujawniła 59-letniego mieszkańca Zabrza, który podejrzewany jest o pedofilię. Mężczyzna myślał, że pisał z małoletnią osobą, którą w rzeczywistości byli członkowie grupy.

59-latek próbował umówić się z nieletnią


Z informacji przekazanych przez grupę wynika, że 59-letni Krzysztof ma żonę, dzieci oraz 11-letnią wnuczkę. W rozmowach wyznał, że ma z nią "sekrecik" i taki sam chciał mieć z dziewczynką, z którą korespondował.

Oby to, o czym mówił Krzysztof, było wymysłem, który miałby nas zachęcić do spotkania z nim. Chęć zabrania naszego Watahowego dziecka do parku, aby uczynić te wszystkie obrzydliwe rzeczy, które opisywał w rozmowie telefonicznej były dla nas potwierdzeniem jego preferencji oraz zamiłowań - informuje grupa Wataha-Na Tropie Pedofilii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Piekło rosyjskiej niewoli. Brytyjski żołnierz o wspomnieniach z frontu

Mężczyzna był w pełni świadomy, że popełnia nielegalne czyny. Prosił, aby dziewczynka usuwała rozmowy i nikomu nic nie mówiła, bo będzie miał problemy z prawem. Po zatrzymaniu przyznał, że wie z kim chciał się spotkać i ile dziecko miało lat.


Po przyjściu w umówione miejsce podszedł do pozorantki, aby się czule przywitać. Nie miał szans ucieczki, ponieważ został otoczony przez naszą grupę. Został przekazany patrolowi policji wraz z materiałem dowodowym - napisła grupa.

Komenda Miejska Policji w Bytomiu potwierdza, że 59-letni mieszkaniec Zabrza został zatrzymany. Rozpoczęto śledztwo w tej sprawie. Prowadzi je Prokuratura Rejonowa w Bytomiu.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić