Gracjan Gołata
Gracjan Gołata| 

Chciał ukraść telefon. Takiej reakcji gapiów się nie spodziewał

17

Złodzieje z miasta Texcoco w Meksyku próbowali okraść jednego z pasażerów busa. Podróżujący, broniąc poszkodowanego, pobili oprawcę i zostawili go nago na środku ulicy. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery wewnątrz pojazdu.

Chciał ukraść telefon. Takiej reakcji gapiów się nie spodziewał
Podróżujący mężczyźni rzucili się na złodzieja (TWITTER, @HOYESTADO)

Meksykańscy złodzieje chcieli ukraść telefon jednemu z podróżujących busem. Dwóch mężczyzn otworzyło drzwi pojazdu. Jeden z nich wszedł do środka i wyszarpał telefon pasażerowi. Uciekając do wyjścia, został zatrzymany przez siedzących obok podróżujących. Wszystkie osoby jadące autem postanowiły same wymierzyć sprawiedliwość oprawcy.

Kryminalista został przez nich dotkliwie pobity. Zadano mu wiele ciosów zarówno rękoma, jak i nogami. Na samym końcu wściekli mężczyźni pozbawili go koszulki i wyrzucili z pojazdu.

Całe zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona wewnątrz busa. Jadący niedaleko inny kierowca nagrał moment wyrzucenia pobitego złodzieja na ulicę. Rabuś miał wyraźne problemy z poruszaniem się. Nie wiadomo, czy policja wie o tej sprawie.

Chciał ukraść telefon. Zemsta szybko go spotkała

Meksyk słynie z przestępczości. Co roku dochodzi w tym kraju do wielu tysięcy zabójstw i rozbojów. Coraz częściej słyszy się jednak o odważnej postawie poszkodowanych. Starają się oni złapać oprawców na gorącym uczynku i wymierzyć im sprawiedliwość.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić