Chwila nieuwagi wystarczyła. Potężny huk! Nagranie mrozi krew w żyłach

4

Policja opublikowała nagranie z kamery monitoringu z Ostrowi Mazowieckiej. Na jednej z ulic w tej miejscowości doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Kierujący motorowerem z impetem wbił się w tył jadącego przed nim samochodu.

Chwila nieuwagi wystarczyła. Potężny huk! Nagranie mrozi krew w żyłach
Motorower wbił się w tył auta (YouTube)

Nieostrożny 57-latek z Ostrowi Mazowieckiej na długo zapamięta ten dzień. W środę, 30 marca 2022 roku, mężczyzna popełnił błąd, który mógł go kosztować nawet życie. Kamery monitoringu zarejestrowały moment, kiedy kierujący motorowerem uderzył w tył jadącego przed nim samochodu. Zobaczcie sami...

Chwila nieuwagi kierującego motorowerem zakończyła się groźnie wyglądającą kolizją. Rozpędzony 57-latek wjechał w tył volkswagena, który nagle zaczął hamować. W konsekwencji mężczyzna przeleciał kilka metrów i spadł na asfalt. Kierująca samochodem 19-latka musiała przeżyć szok.

Wypadek wyglądał bardzo niebezpiecznie, jednak na szczęście skończyło się tylko na strachu. Zarówno 57-latek, jak i 19-latka kierująca volkswagenem, nie odnieśli poważniejszych obrażeń. Oboje byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem za spowodowanie zagrożenia.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić