Chytry miś z Krupówek przemówił: Nie mam pretensji

480

W serwisie X (dawniej Twitter) pojawiło się właśnie ciekawe nagranie prosto z Zakopanego. Przemówił na nim mężczyzna przebrany za białego misia, który w zeszłym tygodniu dość nieciekawie potraktował na Krupówkach 32-letnią aktorkę Hannę Turnau. - Nie mam pretensji - wyznał. Dorzucił jednak też pewne "ale".

Chytry miś z Krupówek przemówił: Nie mam pretensji
Chytry miś z Krupówek przemówił: Nie mam pretensji. (X, Der MaTi #czescwujku)

O tej sprawie huczała cała Polska. 1 marca 2024 roku aktorka znana m.in. z roli Sylwii w "M jak miłość" - Hanna Turnau -  doświadczyła mocno nieprzyjemnej sytuacji na Krupówkach w Zakopanem.

Próbując stworzyć krótkie wideo na popularnym deptaku, gwiazda została zaczepiona przez górala w stroju białego misia. Mężczyzna niczego nie ukrywał. - Halo, tu nie ma tak. Chcecie nagrywać, to sobie zapłaćcie (...) - w ten sposób domagał się przekazania mu pieniędzy.

Pod filmikiem, który Turnau wrzuciła na swoje konto na Instagramie, internauci nie mieli litości dla chytrego górala. Szybko zalała go fala krytyki. - Serio? Ale są ludzie pazerni na kasę, naprawdę - pisała jedna osoba. - Gonić chłopa, straż miejską nasłać… pazerny żul w przebraniu - wtórowała inna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wielka feta w Zakopanem. Turyści znów imprezują

Miś z Krupówek przemówił. "Nie mam pretensji"

W końcu nastąpił moment, gdy sprawca całego zamieszania przemówił. Przedstawił swoje stanowisko. Specjalne wideo z udziałem mężczyzny z Zakopanego zamieszczono w serwisie X (dawniej Twitter) na koncie @mat3oosh.

Ona się odwróciła (Hanna Turnau - przyp. red.). Było widać, że jest sympatyczną dziewczyną, ale nie myślałem, że jest zawistną troszeczkę. Pozdrawiam Cię - zwrócił się do aktorki, z którą miał starcie na Krupówkach.

Dalej nie owijał w bawełnę. - Ja nie mam po prostu pretensji, że w ten sposób to wyszło. No, ale innym razem trzeba pomyśleć, że taka osoba (przebieraniec w stroju niedźwiedzia - przyp. red.) ma rodzinę, ta rodzina jest w tej chwili atakowana (...) - dodał miś z Krupówek.

Wideo na portalu X opatrzono wymownym podpisem. "Zaszczuli pana Misia z Krupówek. On chciał tak dobrze, a tamta pani to zło wcielone. Co za żenujący typ" - napisano. Internauci dorzucili swoje trzy grosze.

- Silny, zdrowy chłop, wziąłby się za uczciwą pracę, a nie wyłudzanie kasy od turystów - wskazywała jedna osoba. - A mógł po prostu przeprosić - zauważała następna. - Może jakaś zrzutka dla biednego Misia? - ironizowała kolejna.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić