o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
GGG
|

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa. Dotyczy 2021 roku

217
Podziel się

Michel de Nostradamus pozostawił wiele przepowiedni, które są słynne na całym świecie. Francuski astrolog z XVI wieku mówił również o 2021 roku. Niestety jego wizja nie napawa optymizmem.

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa. Dotyczy 2021 roku
Nostradamus (Pixabay)
bDJvHNJx

Michel de Nostradamus żył we Francji w XVI wieku. Przepowiednie filozofa wielokrotnie się sprawdzały i zyskały dzięki temu światowy rozgłos. Kilkaset lat wcześniej nawiązywał do takich wydarzeń, jak Rewolucja Francuska, rozwój bomby atomowej i ataki terrorystyczne z 11 września. Portal New York Post opisał wizję myśliciela na zbliżający się 2021 rok.

Według filozofa rok 2021 będzie gorszy i bardziej destrukcyjny od 2020. Nieszczęsne wydarzenia Nostradamus opisał w "Les Prophéties". Wizja Francuza może wzbudzać spory niepokój. Ci, którzy wierzą w jego przepowiednie, doszukali się w nich informacji o końcu ludzkości wywołanym asteroidą, zgubnym głodzie, a nawet zombie. W pismach myśliciela widzą nawet nawiązanie do pandemii koronawirusa z 2020 roku oraz sygnały, że następny rok będzie jeszcze bardziej destrukcyjny.

bDJvHNJz

Ich zdaniem Nostradamus ostrzega przede wszystkim przed głodem. Może być to poniekąd odzwierciedlenie sytuacji z USA. Już teraz pandemia sprawiła, że miliony Amerykanów po raz pierwszy zmuszonych było udać się do banków żywności. ONZ ostrzega, że brak bezpieczeństwa żywnościowego będzie jeszcze większym problemem w 2021 r.

Przepowiednie Nostradamusa. Historycy uspokajają

Historycy uspokajają wszystkich, którzy martwią się przepowiedniami filozofa. Wskazują, że pisma Nostradamusa są niewiarygodnie niejasne lub wręcz nie istnieją. Oznacza to, że należy je potraktować z przymrużeniem oka.

bDJvHNJF
Zobacz także: Szczepionka na COVID-19 w Polsce. Tak wyglądały pierwsze szczepienia
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJvHNKa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(217)
Zapytowywanie
2 miesiące temu
Wielki głód w USA? To Afryka już jest syta???
Nie mam
2 miesiące temu
Nie ma reklam prostytutek?!! Toz to szok!!!!!!
Nicka
2 miesiące temu
Dajcie choć raz coś optymistycznego. Każdy głupi wie że jest na świecie coraz gorzej. I przepowiedni na przyszłość o końcu świata jest każda jaką przeczytasz. Nawet wróżbitą nie musisz być, żeby wiedzieć że ludzie to idjoci co nie szanują siebie a co mówić żeby szanowali środowisko. I przez to masz kataklizmy oraz choroby
bDJvHNKb
Astrolog DARO
2 miesiące temu
ZAPRAWDE MOZECIE MI WIERZYC LUB NIE!!! ALE JA PRZEPOWIADAM TYLKO PRAWDE ZA DWA DNI SYLWESTER,A ZA TRZY NOWY ROK 2021 I WIEDZIALEM O TYM JUŻ 20 LAT TEMU POZDRAWIAM I ZYCZE MILYCH CHWIL SPEDZONYCH W DOMU
mc2
2 miesiące temu
Zadzwoniłem kiedyś po pijaku do wróżki. Ułożyła karty i przepowiedziała mi że wreszcie znajdę partnerkę( 25 lat żonaty) i stałą pracę ( 20 lat pełny etat w tej samej firmie) Ale jak zapytałem o numerki na kumulację EuroJackpot (190 baniek) to się zawiesiła:) Tyle w temacie!
Najnowsze komentarze (217)
Sużbista
3 dni temu
Przestańcie już publikować te brednie i naginać do nich rzeczywistość.
Kazimierz
4 dni temu
Ogólnie też słyszałem, że susza ma powodować spadek powierzchni terenów uprawnych -w efekcie brak żywności i wojny o możliwość nakarmienia narodów. Pasowałoby to do tej wizji -aczkolwiek o związku suszy z pandemią nie słyszałem.
Chłop
miesiąc temu
Ja kiedyś czytałem i nic nie bylo
Bolo
2 miesiące temu
Brak pracy przez pandemie już spowodowała głód, nie potrzeba Nostradamusa!!!!
~bajk4
2 miesiące temu
Miał byc rok 2000, później 2012 kolejny 2020. Teraz 2021...chore. Tlumaczen jest tak wiele, bo za to biirą się Świadkoeie Jehowy, buddyści, szarlatani i wszelka inna zzarlateria. Bzdury.
Nonek
2 miesiące temu
Słabe, jak wszystko na o2, bele reklam dużo naciskać!
Nezeouykoi
2 miesiące temu
Nie no super, szkoda że tego na sylwestrze nie mówili
Lena
2 miesiące temu
Bzdura bzdury bzdury to co się teraz dzieje i co może się dziać to pisze w starym testamencie ten filozof jest ciekawa postacią a raczej był ale takich żeczy nie wiedział to co wy piszecie to chyba Jackowski wam wywrozyl a wy to jako gazeta opublikowaliscie
bDJvHNJT
Leszek
2 miesiące temu
Gorszy jest głód Boga. Większość z ludźmi nie zdaje sobie sprawy, że dzięki Eucharystii ten świat jeszcze funkcjonuje w miarę normalnie chociaż przy dzisiejszym odchodzeniu od wiary będzie coraz gorzej. Największe nieszczęście współczesnego człowieka jest jego zaślepienie co rodzi pychę, która jest poczatkiem wszelkiego zła.Ratujmy się z tego przewrotnego pokolenia!
Skup się
2 miesiące temu
Dlaczego w RP Nie skupuje się plastikowych butelek po napojach ,co robione jest w całej Europie? Zmowa dziennikarzy ? Spiskowa teoria ? Cud cisza jak makiem zasiał . My nie ruszamy tematu skupu , wy nas . Nostradamus pajac na bazgrał a teraz zależnie od istniejącej wiedzy interpretującego wszystko się spełniło 😱
Skup się
2 miesiące temu
Dlaczego w RP Nie skupuje się plastikowych butelek po napojach ,co robione jest w całej Europie? Zmowa dziennikarzy ? Spiskowa teoria ? Cud cisza jak makiem zasiał . My nie ruszamy tematu skupu , wy nas . Nostradamus pajac na bazgrał a teraz zależnie od istniejącej wiedzy interpretującego wszystko się spełniło 😱
Igorwitko
2 miesiące temu
Ta jasne już w to wierzę. Prawostronnie ta przeprowadzania jest zmyślona. Nie wierzę by ktoś żyjący ok. 500 lat temu przepowiedzia9 koronawirusa choćby dlatego że już rok temu jakiś gość by o tym napisał
tylko pytam
2 miesiące temu
Czy Jackowski to potwierdzil?🤣🤣🤣
Adam.
2 miesiące temu
Zajrzyjcie do Biblii do księgi Objawienia, to jest prawdziwa przepowiedź Boga który niedługo swoje przepowiednie zrealizuje na tym złym i grzesznym świecie ( świat czytaj rządy ludzkie i ludzie ignorujący prawdziwego Boga", tacy np. jak bałwochwalcy, ci którzy sobie robią fałszywych bożków, obrazki itp. Już Jezus w I wieku naszej Ery przekazywał co się stanie zanim Królestwo Boże zacznie panować nad całą ziemią po zniszczeniu szatana i jego demonów. Już widać jak upada religia fałszywa na świecie a to już niedługo nastanie w całej okazałości i siłą.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić