o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

Orgie w Brukseli. Byli tam Polacy? Lewica chce odpowiedzi

68
Podziel się

Przedstawiciele Lewicy złożyli interpelację do Kancelarii Premiera. Zapytanie dotyczyło udziału polskich polityków w niesławnych orgiach, jakie były organizowane w Brukseli. Najsłynniejszym uczestnikiem "imprez" jest konserwatywny węgierski polityk József Szajer.

Orgie w Brukseli. Byli tam Polacy? Lewica chce odpowiedzi
(YouTube)
bDyIKYMR

Interpelacja została złożona do Kancelarii Premiera jeszcze w połowie grudnia. Wśród polityków Lewicy, którzy podpisali się pod dokumentem, byli m.in. Przemysław Koperski, Joanna Senyszyn, Monika Falej oraz Tomasz Trela.

Orgia w Brukseli. Czy w "seksparty" brali udział polscy politycy?

Autorzy interpelacji odnieśli się do skandalu, jaki miał miejsce w Brukseli z udziałem Józsefa Szajera. Jeden z najbardziej znanych konserwatywnych węgierskich polityków, który nawoływał do obrony "tradycyjnej" rodziny i wartości, został przyłapany na homoseksualnej orgii.

bDyIKYMT

W konsekwencji afery József Szajer zrzekł się swojego mandatu i wrócił do kraju. David Manzheley, jeden z organizatorów "seksparty", podał, że w imprezach regularnie uczestniczą także polscy posłowie i właśnie o potwierdzenie tej informacji zwrócili się przedstawiciele Lewicy. Domagają się odpowiedzi, czy służby wywiadowcze zdawały sobie sprawę z poczynań rodzimych europosłów w Brukseli.

Czy polskie służby wywiadowcze wiedziały, że polscy politycy biorą udział w orgiach homoseksualnych organizowanych w Brukseli? (...) Czy wiadomo, jakie materiały (np. nagrania z ww. orgii) posiada D. M. i/lub jego mocodawcy i kogo z polskich dyplomatów/urzędników/polityków mogą dotyczyć te materiały? – brzmi treść interpelacji podpisanej przez członków Lewicy.
bDyIKYMZ

Na razie przedstawiciele Lewicy nie otrzymali odpowiedzi z Kancelarii Premiera. Feralna dla Józsefa Szajera impreza miała miejsce pod koniec listopada. Ponieważ tak liczne zgromadzenie łamało obostrzenia obowiązujące w związku z pandemią COVID-19, na orgię wkroczyli funkcjonariusze belgijskiej policji.

Zobacz także: Zobacz też: Jozsef Szajer na orgii z mężczyznami. Organizator tłumaczy
bDyIKYNu
KOMENTARZE
(68)
ciocia Zosia
3 tyg. temu
Problem nie w tym że to robią. Problem i perfidia tkwi w tym że robią to co co potępiają u innych. Oficjalnie udając świętoszków.
Mdd
3 tyg. temu
Niestety prawda jest taka, że nienawidzimy w innych to co nam przeszkadza w nas. Im ktoś bardziej nienawidzi homoseksualistów tym bardziej można podejrzewać, że ma takie skłonności tylko boi się ujawnić. Niestety prawicowi politycy podobnie jak księża uważają, że im wolno bo oni są moralnie na wyższym poziomie niż "reszta". A reszta to bezmyślny motłoch i trzeba im moralność narzucić. Jak to kościół tłumaczy.....kto nie ma pokus? No cóż... żałosne te podstawy moralne!
Moczykij
3 tyg. temu
A co na to pan Jaki ? Omija ten temat pod ziemie sie zapadł Bardzo niepokojace Odpowiedz nasuwa sie sama
bDyIKYNv
bo-bbb
3 tyg. temu
Pishejterzy piszą o zaglądzniu do łóżka. To nie inwigilacja tylko pokazanie zakłamania, hipokryzji prawicy, która bogobojnie uczęszcza do domów sexrozrywki.
Zofia
3 tyg. temu
Taka to prawica - pod figurą z diabłem za skórą. A tak szerzą cnotliwość.
Najnowsze komentarze (68)
Jarek
3 tyg. temu
Tak,zagadką jest czy robili to po bożemu,czy też 6 na 9?
Wiem
3 tyg. temu
Jesteście w błędzie. Zabawa polega na tym, kto dalej wystrzeli. Rzecz jasna, co jest tarczą strzelniczą.
prawda
3 tyg. temu
A może tam właśnie byli lewacy a nie Polacy i tu jest setno tego artykułu...
tronkowy
3 tyg. temu
A w Gródku Jagiellońskim ty był a?
tronkowy
3 tyg. temu
A w Gródku Jagiellońskim ty był a?
tronkowy
3 tyg. temu
Czy członek może być członkiem?
zibi55
3 tyg. temu
Zapytajcie Biedronia, on bedzie w temacie;
Kojak
3 tyg. temu
Wyjaśnić też i ujawnić tych co "piłowali" trzynastki w Tajlandii.
bDyIKYNn
mosze goldman
3 tyg. temu
A czy polacy sa zdolni do takich zachowan
Zuza
3 tyg. temu
Rozumem że jako dżentelmeni byli wprawdzie na golasach lecz w krawatach.
tronkowy
3 tyg. temu
Kto miał najdłuższego a kto najkrótszego?
ewa
3 tyg. temu
Jak narazie to nie widzę tu żadnego dowodu kto i czy wogóle tam był!! ale już jest jechane hehe
tronkowy
3 tyg. temu
Dla jasności: nie widzę nic zdrożnego w tym że geje razem imprezują. Nawet na golasa. Natomiast oburza mnie to że robią to osoby publicznie głoszący bogobojne poglądy i potępiający u innych to co sami robią. I czują się bezkarni.
poiyt
3 tyg. temu
No i się pewno okaże, że to nazwiska polityków, którzy najgłośniej krzyczą o... przepraszam: przeciw lgbt. Jak Stasio Pięta, który najgłośniej krzyczał w sejmie o tradycyjnych chrześcijańskich wartościach, a skóra na wacku mu się aż paliła od ruchów frykcyjnych w Pani Pek
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić