o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
EKO
|

Orgie w Brukseli. Byli tam Polacy? Lewica chce odpowiedzi

68
Podziel się

Przedstawiciele Lewicy złożyli interpelację do Kancelarii Premiera. Zapytanie dotyczyło udziału polskich polityków w niesławnych orgiach, jakie były organizowane w Brukseli. Najsłynniejszym uczestnikiem "imprez" jest konserwatywny węgierski polityk József Szajer.

Orgie w Brukseli. Byli tam Polacy? Lewica chce odpowiedzi
(YouTube)
bDSzbhuJ

Interpelacja została złożona do Kancelarii Premiera jeszcze w połowie grudnia. Wśród polityków Lewicy, którzy podpisali się pod dokumentem, byli m.in. Przemysław Koperski, Joanna Senyszyn, Monika Falej oraz Tomasz Trela.

Orgia w Brukseli. Czy w "seksparty" brali udział polscy politycy?

Autorzy interpelacji odnieśli się do skandalu, jaki miał miejsce w Brukseli z udziałem Józsefa Szajera. Jeden z najbardziej znanych konserwatywnych węgierskich polityków, który nawoływał do obrony "tradycyjnej" rodziny i wartości, został przyłapany na homoseksualnej orgii.

bDSzbhuL

W konsekwencji afery József Szajer zrzekł się swojego mandatu i wrócił do kraju. David Manzheley, jeden z organizatorów "seksparty", podał, że w imprezach regularnie uczestniczą także polscy posłowie i właśnie o potwierdzenie tej informacji zwrócili się przedstawiciele Lewicy. Domagają się odpowiedzi, czy służby wywiadowcze zdawały sobie sprawę z poczynań rodzimych europosłów w Brukseli.

Czy polskie służby wywiadowcze wiedziały, że polscy politycy biorą udział w orgiach homoseksualnych organizowanych w Brukseli? (...) Czy wiadomo, jakie materiały (np. nagrania z ww. orgii) posiada D. M. i/lub jego mocodawcy i kogo z polskich dyplomatów/urzędników/polityków mogą dotyczyć te materiały? – brzmi treść interpelacji podpisanej przez członków Lewicy.
bDSzbhuR

Na razie przedstawiciele Lewicy nie otrzymali odpowiedzi z Kancelarii Premiera. Feralna dla Józsefa Szajera impreza miała miejsce pod koniec listopada. Ponieważ tak liczne zgromadzenie łamało obostrzenia obowiązujące w związku z pandemią COVID-19, na orgię wkroczyli funkcjonariusze belgijskiej policji.

Zobacz także: Zobacz też: Jozsef Szajer na orgii z mężczyznami. Organizator tłumaczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDSzbhvm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(68)
ciocia Zosia
4 miesiące temu
Problem nie w tym że to robią. Problem i perfidia tkwi w tym że robią to co co potępiają u innych. Oficjalnie udając świętoszków.
Mdd
4 miesiące temu
Niestety prawda jest taka, że nienawidzimy w innych to co nam przeszkadza w nas. Im ktoś bardziej nienawidzi homoseksualistów tym bardziej można podejrzewać, że ma takie skłonności tylko boi się ujawnić. Niestety prawicowi politycy podobnie jak księża uważają, że im wolno bo oni są moralnie na wyższym poziomie niż "reszta". A reszta to bezmyślny motłoch i trzeba im moralność narzucić. Jak to kościół tłumaczy.....kto nie ma pokus? No cóż... żałosne te podstawy moralne!
Moczykij
4 miesiące temu
A co na to pan Jaki ? Omija ten temat pod ziemie sie zapadł Bardzo niepokojace Odpowiedz nasuwa sie sama
bDSzbhvn
Zofia
4 miesiące temu
Taka to prawica - pod figurą z diabłem za skórą. A tak szerzą cnotliwość.
ak001
4 miesiące temu
Ciocia Zosia powyżej powiedziała coś bardzo ważnego. Chodzi o hipokryzję tej władzy. Ryczą, że LGBT, to utrata wartości chrześcijańskich, napuszczają skinów na homoseksualistów i na kobiety które domagają się prawa do godności osobistej i decydowaniu o własnym ciele, robią wielki szum wokół tego jacy oni są super pobożni i prorodzinni, a sami co robią? Wyznają zasadę "żeby życie miało smaczek, raz dziewuszka, raz chłopaczek..." Bardziej obrzydliwego i zdemoralizowanego rządu nie było w Rzeczpospolitej. Są gorsi od komunistów.
Najnowsze komentarze (68)
mały Jasio
2 miesiące temu
Kto miał najdłuższego a kto wręcz przeciwnie?
mały Jasio
2 miesiące temu
Kto wypina tego wina!
Jarek
4 miesiące temu
Tak,zagadką jest czy robili to po bożemu,czy też 6 na 9?
Wiem
4 miesiące temu
Jesteście w błędzie. Zabawa polega na tym, kto dalej wystrzeli. Rzecz jasna, co jest tarczą strzelniczą.
prawda
4 miesiące temu
A może tam właśnie byli lewacy a nie Polacy i tu jest setno tego artykułu...
tronkowy
4 miesiące temu
A w Gródku Jagiellońskim ty był a?
tronkowy
4 miesiące temu
Czy członek może być członkiem?
zibi55
4 miesiące temu
Zapytajcie Biedronia, on bedzie w temacie;
bDSzbhvf
Kojak
4 miesiące temu
Wyjaśnić też i ujawnić tych co "piłowali" trzynastki w Tajlandii.
mosze goldman
4 miesiące temu
A czy polacy sa zdolni do takich zachowan
Zuza
4 miesiące temu
Rozumem że jako dżentelmeni byli wprawdzie na golasach lecz w krawatach.
tronkowy
4 miesiące temu
Kto miał najdłuższego a kto najkrótszego?
ewa
4 miesiące temu
Jak narazie to nie widzę tu żadnego dowodu kto i czy wogóle tam był!! ale już jest jechane hehe
tronkowy
4 miesiące temu
Dla jasności: nie widzę nic zdrożnego w tym że geje razem imprezują. Nawet na golasa. Natomiast oburza mnie to że robią to osoby publicznie głoszący bogobojne poglądy i potępiający u innych to co sami robią. I czują się bezkarni.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić