aktualizacja 

Co się stało z twarzą "żołnierza Putina"? Tak wystąpił w telewizji

Władimir Sołowjow, pierwszy propagandysta putinowskich mediów, wystąpił w telewizji z wyraźnymi obrażeniami na twarzy, podbitym okiem oraz przekrwieniami na nosie i czole.

Co się stało z twarzą "żołnierza Putina"? Tak wystąpił w telewizji
Propagandzista Putina ma podbite oko. Media mają swój trop (Twitter, Rossija-1)

Jak analizował Stanisław Żaryn, rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych, w prowadzonych przez siebie programach wyjątkowo agresywnie realizuje cele informacyjne Rosji.

W jednym z ostatnich odcinków, Sołowjow wystąpił w telewizji z wyraźnymi obrażeniami na twarzy, podbitym okiem oraz przekrwieniami na nosie i czole. Czy został pobity? Tego nie wiemy, a sam zainteresowany z agresją reaguje na pytania. Co ciekawe, na pytanie jednego z dziennikarzy, skąd wzięły się te obrażenia, Sołowjow odpowiedział, że "to nie ich pieprzona sprawa".

Jednak następnym razem, gdy wszedł na antenę, skaleczenia i siniaki magicznie zniknęły - zauważa Francis Scarr, dziennikarz BBC, zajmujący się Rosją.
Wygląda na to, że dziennikarz miał trudną noc, bo w takiej formie spędził poranną transmisję swojego programu - podają zaś dziennikarze lenta.ru.

Według niektórych, trop w tej sprawie prowadzi do... piosenkarki Ałły Pugaczowej, która po rozpoczęciu wojny w Ukrainie wyjechała z Rosji do Izraela wraz z mężem i dwójką dzieci. Ona sama nie zabrała głosu ws. wojny, ale jej mąż już tak.

Nie potrafię wyrazić słowami tego, jak się czuję! Nie ma usprawiedliwienia dla wojny! - pisał Michaił Gałkin w mediach społecznościowych.

Skąd wzięły się spekulacje łączące Pugaczową i Sołowjowa? Na początku września Pugaczowa, która wróciła finalnie do Rosji powiedziała dziennikarzom, że "marzy, by uderzyć pewną osobę w twarz". Teraz powiązano jej wypowiedź z wyglądem Sołowjowa.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sołowjow atakował kraje NATO

Rosyjska telewizja zdążyła już przyzwyczaić świat do tego, że nieustannie powiela kłamstwa i absurdalne teorie, w których atakuje przede wszystkim kraje Zachodu. Władimir Sołowjow na kanale Rossija 1 atakował już Ukrainę, Stany Zjednoczone, kraje Bałtyckie i wielokrotnie Polskę.

Nie powinniście mieć złudzeń, NATO nie powinno mieć złudzeń. Nie ujdzie wam to na sucho i nigdzie się przed nami nie ukryjecie. Mamy wystarczająco dużo głowic, by każdy dostał to, na co zasłużył. Każdy - wygrażał się Rosjanin.
Zobacz także: MSPO 2022. Amerykańskie śmigłowce wylądowały w Kielcach
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić