o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Jan Manicki
|

Co się tam stało?! Wielka wpadka radnego z PiS

259
Podziel się

W dobie pandemii koronawirusa coraz więcej spotkań odbywa się zdalnie. Tak było również z posiedzeniem radnych powiatu brzeskiego. Jednemu z polityków przytrafiła się spora wpadka.

Co się tam stało?! Wielka wpadka radnego z PiS
Radny PiS Klemens Jakubowski rozebrał się w trakcie posiedzenia (Rada Powiatu Brzeskiego)
bEabVXyt

Radny PiS Klemens Jakubowski w czwartek 29 października brał udział w posiedzeniu Rady Powiatu Brzeskiego. Polityk uczestniczył w obradach tylko częściowo, wielokrotnie odchodził od komputera. W pewnym momencie Jakubowski zaczął jeść frytki i... rozebrał się przed kamerą.

Wpadka podczas posiedzenia. Radny PiS rozebrał się przed kamerą

Radny PiS nie był prawdopodobnie do końca świadomy, że jego kamera jest włączona. Najpierw postanowił się posilić się frytkami w trakcie posiedzenia. Potem ściągnął swoją koszulkę.

bEabVXyv

Do sprawy odniósł się przewodniczący Rady Powiatu Brzeskiego z Kukiz'15 Janusz Jakubów. Stwierdził on, że nie wypadało mu zwrócić uwagi radnemu podczas obrad. Jakubów podkreślił, że ciężko zapanować nad wszystkimi sprzętami do zdalnego prowadzenia posiedzenia.

Podczas obrad skupiam się przede wszystkim na pilnowaniu porządku i kolejności głosowania. Widziałem, że radny Jakubowski dziwnie się kręci, ale nie sposób było przewidzieć, że będzie się zachowywał tak nieracjonalnie. Na początku obrad ostrzegałem zresztą, że sesja jest nagrywana i transmitowana – powiedział przewodniczący Super Expressowi.
bEabVXyB

Dziwne zachowanie radnego. Uczestniczył w obradach bez koszulki

Na początku posiedzenia radny PiS miał problemy ze swoją kamerą. Później udało się je jednak rozwiązać. Niecodzienne zachowanie Klemensa Jakubowskiego wzbudza podejrzenia, że mógł nie wiedzieć, że jest nagrywany.

Miał świadomość chyba, że jego kamera działa. Widząc innych, mógł wydedukować, że i on jest przez innych widziany – zastanawia się Janusz Jakubów, cytowany przez "SE".
bEabVXyC

Obejrzyj także: Kolejna wpadka PO-KO w Sejmie. Tłumaczenie Cezarego Tomczyka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEabVXyW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(259)
Gość
7 miesięcy temu
No i został celebrytą. Kiedyś za śliwki od sąsiada ojciec co najwyżej pogroził palcem a dziś cała Polska by wiedziała z telekspresu.
ewvt
7 miesięcy temu
ale sensacja, pewnie będzie z miesiąc wisieć u was na stronie, najważniejsze, że na zdjęciu jest: PiS, rozebrany facet i krzyż, macie znakomity ubaw, zestaw wymowny, internauci mogą rzucać błotkiem, a Państwo dbacie by błotka nie zabrakło; szkoda, że podobnych przypadków ludzi ktrzy zapomnieli wyłączyć kamerkę internetową, z po czy kodu już nie pokazaliście... :-)
prawda
7 miesięcy temu
co ci do tego, pilnuj chłopie siebie- autorze projektu
bEabVXyX
Wilga
7 miesięcy temu
Wóda?
hhenio
7 miesięcy temu
Skoro ktoś to widział, to zwyczajnie, po ludzku powinien do gostka zadzwonić albo wysłać sms. Chyba, że nikt go nie lubi...
Było
7 miesięcy temu
O co chodzi, no przecież to Klemens.
Haha
7 miesięcy temu
Exhihicjomista z PiS prowincjalnego. Taka polską właśnie.
Car
7 miesięcy temu
Poziom PiSu , nic nadzwyczajnego. Czasy gawiedzi, jak po znanej rewolucji.
ricko
7 miesięcy temu
Nago? przed krzyzem?
Iza
7 miesięcy temu
ale krzyż jest, to najważniejsze
1234
7 miesięcy temu
Kwintesencja PiSu, tacy ludzie rządzą krajem, to musi się skończyć, i to szybko.
ecik
7 miesięcy temu
WOLNO MU BYŁ U SIEBIE W DOMU.
Temida
7 miesięcy temu
Budujacy pomniki bratu blizniakowi, dbajacy o dobrostan zwierzecia futerkowego kosztem oszukanych rolnikow i skazujacy polskie kobiety na biede i poniewierke z powodu nie przyznania przez TK srodkow pienieznych na urtzumanie przy zyciu osoby niepelnosprawne - dla takiego miejsce jest na taczce, a nie na salonach.
bEabVXyP
Swojak
7 miesięcy temu
To są właśnie, obrońcy moralności, chętnie krytykują innych pouczaja ich a tu proszę pan radny wcina sobie frytki a później paraduje bez koszulki
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić