Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Pies sam w domu. Nagrała go kamera. Internauci nie kryli łez

132

Mieszkanka Chin postanowiła umieścić w swoim mieszkaniu kamery. Przypadkowo zarejestrowały one niezwykłe zachowanie jej psa. Po wyjściu opiekunki do pracy border collie praktycznie nie odchodził od okna. Czworonóg przez około dziesięć godzin czekał, aż kobieta wróci do domu.

Pies sam w domu. Nagrała go kamera. Internauci nie kryli łez
Pies przez dziesięć godzin wypatrywał powrotu swojej właścicielki (Douyin)

Jak podaje "Daily Mail", border collie o imieniu Naughty i jego właścicielka, pani Zhang, mieszkają w Shenyang w północno-wschodnich Chinach. Zhang jest aktywną użytkowniczką serwisu Douyinie, na którym dzieli się z użytkownikami ciekawostkami z życia swojego pupila.

Pies czekał na właścicielkę dziesięć godzin. Wypatrywał jej przez okno

Pani Zhang ze względów bezpieczeństwa zdecydowała się na rozmieszczenie w mieszkaniu kamer. Jak zarejestrowały, kiedy wychodziła do pracy, Naughty opierała się o parapet spoglądała za oddalającą się właścicielką przez okno.

Jak wynikało z nagrań, przez kolejne dziesięć godzin suczka nie oddalała się od okolic okna. Regularnie sprawdzała, czy jej opiekunka już nie wraca do mieszkania. Kiedy w końcu dostrzegła panią Zhang, aż podskoczyła z radości i rzuciła się do drzwi, aby ją powitać.

Zobacz także: Zobacz też: Pies w zbożu. Jego zachowanie to hit sieci

Pani Zhang przyznaje, że widok stęsknionej Naughty bardzo ją poruszył. Jednak kobieta nie może sobie pozwolić na rezygnację z obecnej pracy. W związku z tym stara się maksymalnie wykorzystywać czas, jaki pozostaje jej na zabawę z pupilem.

Widok tego nagrania złamał mi serce. Ale nie mam innego wyjścia. Staram się zabierać ją wszędzie. Zastanawiałam się również nad przygarnięciem kolejnego psa, ale martwiłam się, że obie będą na mnie wyczekiwały. Byłabym jeszcze bardziej załamana – przyznała pani Zhang w rozmowie z "Daily Mail".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić