Leon Malinowski| 
aktualizacja 

Co za figura! Doda wygrzewa się na plaży w prześwitującym stroju

88

Doda absolutnie nie przejmuje się plotkami dotyczących tego, jakoby miała związać się z nowym partnerem. Wrzuciła do sieci zdjęcia, na których beztrosko wygrzewa się na plaży.

Co za figura! Doda wygrzewa się na plaży w prześwitującym stroju
Doda pokazała odważne zdjęcia (ONS)

Dwa lata temu Doda została żoną Emila Stępnia, z którym prowadzi firmę producencką. Ostatnio natomiast w sieci zaczęły krążyć plotki wskazujące na to, że wokalistka ma nowego mężczyznę.

Sporo zdjęć z Dodą publikował Max Hodges. Niektóre z nich sugerowały, że są sobie naprawdę bliscy. W tym miejscu warto jednak podkreślić, że niektóre zdjęcia nie dają stuprocentowej pewności, że na pewno jest na nich Doda.

Niedawno Amerykanin opublikował zdjęcie kobiecej dłoni z pierścionkiem zaręczynowym. To zdecydowanie wznieciło plotki. Wiele osób zaczęło sugerować, że Hodges postanowił oświadczyć się Dodzie. Oficjalnie jednak nic na ten temat nie wiadomo.

Doda w gorącej sesji z... gorącego miejsca

Wygląda na to, że Doda w ogóle nie przejmuje się morzem plotek. Jak gdyby nigdy nic wrzuciła do sieci zdjęcia z plaży. Pozuje w prześwitujący stroju kąpielowym, który wyśmienicie podkreśla jej sylwetkę.

Artystka do plotek się nie odnosi. Zrobił to natomiast jej obecny mąż Emil Stępień.

Nie rozstaliśmy się. Dziękuję za telefon i troskę. Nic więcej nie powiem - przekazał w rozmowie z "Faktem".
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić