Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 
aktualizacja 

Trump otrzymał złe wieści. Najpierw przegrane wybory, a teraz to

85

U najstarszego syna Donalda Trumpa przeprowadzono test na COVID-19. Wynik okazał się pozytywny, a Donald Trump Jr. poddał się kwarantannie. Do wiadomości publicznej podano, jak się czuje.

Trump otrzymał złe wieści. Najpierw przegrane wybory, a teraz to
Donald Trump z synem Donaldem Juniorem (Getty Images, Mark Wilson , Staff)

Jak podaje New York Post, Donald Trump Jr. przeszedł test na obecność koronawiursa na początku tygodnia. Syn prezydenta zdecydował się na to, ponieważ na COVID-19 zachorowały osoby z jego otoczenia – senatorowie Chuck Grassley oraz Rick Scott. Jednak informacja o stanie zdrowia 42-latka nie była podawana do wiadomości publicznej.

Donald Trump Jr. ma koronawirusa. Jak się czuje syn prezydenta USA?

Rzecznik syna Donalda Trumpa potwierdził, że czuje się on dobrze – nie ma objawów COVID-19 i obecnie pozostaje na kwarantannie. Zapewnił też, że jego klient ściśle przestrzega wszystkich zaleceń dotyczących zarażenia koronawirusem.

Don uzyskał pozytywny wynik na początku tygodnia i od tego czasu przechodzi kwarantannę (...). Jak dotąd nie ma żadnych objawów i postępuje zgodnie ze wszystkimi zaleceniami medycznymi dotyczącymi COVID-19 – potwierdził rzecznik Donalda Trumpa Jr. w rozmowie z The Post.

Wcześniej na COVID-19 zachorował Barron Trump – syn Donalda Trumpa i jego obecnej żony Melanii. 14-latek podobnie jak rodzice zaraził się koronawirusem w październiku, jednak wrócił już do pełni sił.

Choć Donald Trump nie boi się koronawirusa, którego sam przeszedł, to jednak chorowanie samemu, a patrzenie na to, jak choruje bliska osoba, to dwie, różne perspektywy. Z pewnością Donald Trump będzie musiał sobie z tym jakoś poradzić. W mediach społecznościowych tysiące republikanów życzyło synowi Donalda Trumpa dużo zdrowia.

Zobacz także: Zobacz też: Zaskakujący Donald Trump. Tego nie wiesz o prezydencie USA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić