o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Co ze śledztwem ws. śmierci Dawida Kosteckiego? Nowe informacje

9
Podziel się

Odrzucone zostało zażalenie Romana Giertycha w sprawie działań prokuratury. Twierdził on, że doszło do uchybień procesowych podczas badania przyczyn śmierci Dawida Kosteckiego. Śledztwo umorzono.

Co ze śledztwem ws. śmierci Dawida Kosteckiego? Nowe informacje
Śmierć Kosteckiego. Nowe informacje (WP SportoweFakty)
bEhgwzmJ

Śledztwo ws. śmierci Dawida Kosteckiego zostało umorzone przez prokuraturę. Sąd okręgowy Warszawa-Praga utrzymał w mocy to postanowienie.

Ponadto odrzucono zażalenie Romana Giertycha. Pełnomocnik rodziny Dawida Kosteckiego zarzucał prokuraturze szereg uchybień procesowych.

bEhgwzmL
Forsował, również w mediach, wersję, że zgon ten był wynikiem zabójstwa - powiedziała w rozmowie z TVP Katarzyna Skrzeczkowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

To jeszcze nie wszystko.

Sąd w pełni podzielił stanowisko Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga co do zasadności umorzenia postępowania. Zarzuty stawiane w zażaleniu Sąd uznał za całkowicie chybione - poinformowała Skrzeczkowska.
bEhgwzmR

Śmierć, która wstrząsnęła całą Polską

Dawid Kostecki zmarł 2 sierpnia 2019 roku w Areszcie Śledczym Warszawa-Białołęka. Powiesił się na pętli z prześcieradła. W tę wersję wydarzeń nie wierzyła jego rodzina, a także pełnomocnicy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEhgwznm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(9)
Rib
8 miesięcy temu
Zapytajcie jakiegokolwiek pracownika służby więziennej...to wam powie jak się wiesza ludzi w łóżku na szaliku...wiedział za dużo i tyle..
Bokser
8 miesięcy temu
Ludzie przyszedł seryjny samobójca i zrobił to za co mu zapłacono :(
umu
8 miesięcy temu
Silny chłop- bokser wiesza się przed wyjściem na wolność z więzienia. Jest to nielogiczne i trzeba by to wyjaśnić. Ewidentnie posiadał wiedzę o tzw. "aferze podkarpackiej" i zamieszanych w nią politykach prawicy. Prokuratura Ziobry zatem, niczego nie będzie wyjaśniać.
bEhgwznn
kazpk
8 miesięcy temu
Facet byl zbyt twardy zeby sam to zrobil, tez nie wierze w samobuja
Lekar
8 miesięcy temu
Aha A Lepper też się sam powiesił i też w piątek żeby do poniedziałku nie zrobili sekcji zwłok
Ija
8 miesięcy temu
Hehehe tak zauważcie sezon grypowy, a pseudo pandemia ma objawy typowo grupowe!! W ten otóż sposób łatwo jest manipulować statystykami nie tylko u nas ale na całym świecie!!! Dlaczego nic o Białorusi Ukrainie Rosji ??? Tam macki masonerii słabo sięgają??? Tylko euro kołchoz?
AAAAAAA
8 miesięcy temu
Domański zawsze wypisuje taki głupoty.
Nomad
8 miesięcy temu
Nowe informacje ws śledztwa Kosteckiego? To Kostecki pośmiertnie prowadzi jakieś śledztwo? Kto to pisał?
Kinol
8 miesięcy temu
...oj, ta Polska wcale nie jest taka kolorowa. Wcale nie jest demokratyczna. Ta polska jest krwawa i żądna ofiar. w koło same konflikty i kościół. KOŚCIÓŁ KTÓRY NIE POMAGA. PRECZ
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić