Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
HNM
|
aktualizacja

Zgroza w Korei Północnej. Zginęły 4 tysiące żołnierzy

306
Podziel się:

Szacuje się, że nawet kilka tysięcy koreańskich żołnierzy mogło umrzeć z powodu koronawirusa w specjalnych, covidowych obozach. Ponoć od początku roku 2020 przez obozy te przewinęło się łącznie nawet 50 tys. zakażonych żołnierzy.

Zgroza w Korei Północnej. Zginęły 4 tysiące żołnierzy
Zdj. ilustracyjne. Armia Korei Północnej. (Getty Images, Eric Lafforgue, Art In All Of Us, Corbis)

Oficjalnie w Korei Północnej wciąż nie ma ani jednego chorego na COVID-19. Tymczasem prawda najwyraźniej jest inna. Z każdym tygodniem kolejne źródła pokazują skutki pandemii, które ta dotąd wywołała w Korei Północnej.

Według źródła, na które powołuje się Express UK, w Korei Północnej od początku roku tysiące żołnierzy zmarło na COVID-19, próbując dojść do zdrowia w specjalnych obozach covidowych. Ponoć tego typu obozów w Korei Północnej jest nawet kilkanaście. Zostały one wybudowane po to, aby odizolować chorych od reszty społeczeństwa.

Express UK, wciąż powołując się na nieznane źródło, twierdzi, że nawet ponad 4 tys. żołnierzy zmarło na COVID-19. Podano bardzo szczegółowe dane, zgodnie z którymi wśród tych 4 tys. jest: 2800 żołnierzy piechoty, 460 lotników i 920 marynarzy.

Armia utworzyła ponoć aż 17 obozów, w których przebywają chorzy. Nie wiadomo, w jakich warunkach są tam przetrzymywani. Przypuszcza się, że te mogą być naprawdę bardzo słabe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(306)
Nigga
2 lata temu
Black Loser Moron XD
Asd
2 lata temu
A skąd wziął się pacjent zero skoro niemają tam kontaktu ze światem zewnętrznym?
Jack
2 lata temu
Powołuje się na nieznane źródła, szacuje się że zmarło na zarazę 4 tyś żołnierzy. Co to ma być, co to za informacje. Każdy może sobie bez konsekwencji wymyślić cokolwiek. Z moich nieznanych źródeł wynika że w Korei w dzień świeci słońce.
fooky
2 lata temu
Tylko skąd w odizolowanej od świata Korei, pojawił się Covid? Przyleciał na stące? Czy zrzucono go w zamrożonym dziku? A może tak jak chińczycy kupili go od amerykanów i chcą na tym coś ugrać?
Gustaw
2 lata temu
Żeś ta załączyli fotografię "ARMI"-kadetów szkółki wojskowej, około gimnazjalnej w wieku 13-16 lat. Brawo "Ałtorzu" pewnie w podobnym wieku.
Czesiek 50.
2 lata temu
U nas umierają zwykli ludzie nie zmarł jeszcze żaden polityk żaden działacz pis minister i to daje do myślenia.
MSZ PL
2 lata temu
Korea Północna wyraziła zaniepokojenie stanem demokracji w Polsce. Kim wyraził ubolewanie ze względu na nieprzestrzeganie praw człowieka i notoryczne ich łamanie. Zaapelował do polskiego rządu o pokojowe załatwianie konfliktów i redukcję sił zbrojnych.
lekarz
2 lata temu
chociaż nie ma chorych
lekarz
2 lata temu
chociaż nie ma chorych
Rapaport
2 lata temu
To tak jak agent Ergohesti przyjechał do szkody z AC. Pstryknął fotki. Głupa popalił z miernikiem lakieru i magiczną linijką. I stworzył niesamowity raport szkody jakby tygrysek pazurkami podrapał autko. A ono wymaga kosztów na reanimacje. Tak tworzy się raporty o ludziach i przedmiotach martwych. I jedni i to drugie to rzecz do nabycia.
!!!
2 lata temu
..ponoć...., faktycznie ,,rzetelna'' informacja!
polonistka
2 lata temu
pisze sie zgineło a nie zgineły. widac ze 3 klasy podstawowki to za mało
uli
2 lata temu
kraj bez internetu...
durty
2 lata temu
Korea Północna - wpuścili tam dziennikarza, popstrykał foty, zebrał materiał - i o tak go wypuścili :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić