Robert Czykiel| 

Czarna seria nad polskim zalewem. Utonęła już czwarta osoba

0

Zalew Nakło-Chechło w województwie śląskim w tym sezonie jest bardzo niebezpieczny. W minioną niedzielę z wody wyłowiono już czwartą osobę, która się utopiła.

Czarna seria nad polskim zalewem. Utonęła już czwarta osoba
Czwarta osoba utonęła w zalewie Nakło-Chechło (tarnowskie-gory.slaska.policja.gov.pl)

Zalew Nakło-Chechło co roku cieszy się dużą popularnością. Korzysta z niego bardzo dużo mieszkańców głównie z powiatów tarnogórskiego i bytomskiego (woj. śląskie). Niestety, w tym roku zbiornik leżący na granicy Świerklańca z Nakłem Śląskim jest owiany złą sławą.

Zalew Nakło-Chechło. Kolejna osoba utonęła

W minioną niedzielę z wody wyłowiono kolejne zwłoki. Około godziny 5.30 rano wędkarze zauważyli pusty ponton. Od razu przeczuwali, że mogło dojść do tragedii i wezwali odpowiednie służby.

Niedługo później odnaleziono ciało, unoszące się na wodzie. Początkowo nie było wiadomo, kim jest ofiara. Dopiero potem udało się ustalić, że to 53-letni mieszkaniec Tarnowskich Gór.

Zobacz także: Toksyna zabiła prawie 300 słoni w Botswanie

Trwa śledztwo, które ma wyjaśnić, jak doszło do tragedii. Wiele wskazuje na to, że mężczyzna wypadł z pontonu. W tej chwili policja nie przekazała więcej informacji.

To już czwarta osoba, która w te wakacje utonęła w zalewie Nakło-Chechło. Najgłośniejszy był przypadek z lipca, gdy życie stracił mężczyzna z 6-letnią córką.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić