aktualizacja 

Czołówka pod Melechowem nagrana. Wideo z kabiny trafiło do sieci

82

Na popularnym kanale "Stop Cham" w serwisie YouTube udostępnione zostało kolejne wideo. Doszło do czołowego zderzenia z winy kierowcy Volkswagena, który początkowo chciał wyprzedzić ciężarówkę, jednak nie zdążył wrócić na swój pas ruchu. Moment zderzenia wygląda bardzo groźnie.

Czołówka pod Melechowem nagrana. Wideo z kabiny trafiło do sieci
Mogło skończyć się tragicznie. Groźny wypadek (YouTube)

Moderatorzy profilu "Stop Cham" na YouTube publikują rozmaite filmiki, jakie otrzymują od kierowców z całej Polski. Tępią przy tym nieprzestrzeganie drogowych przepisów. Nagrania pochodzą z kamerek samochodowych. Niektóre z sytuacji dosłownie jeżą włos na głowie.

Najczęściej na tym kanale widzimy agresję drogową, która polega na tym, że kierowcy w wulgarny sposób próbują wyjaśnić sobie pewne nieporozumienia.

W najnowszym filmie na tym popularnym kanale sytuacja jest bardziej dramatyczna, bowiem doszło do groźnego wypadku w okolicach Malechowa. Wszystko działo się na drodze numer 6, która przebiega przez województwa zachodniopomorskie i pomorskie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Po co Kaczyńskiemu Mejza? Posłanka KO drwi

Na krótkim filmie widzimy, że doszło do czołowego zderzenia z winy kierowcy volkswagena, który początkowo chciał wyprzedzić ciężarówkę, jednak nie zdążył przed innymi samochodami, a potem zacząć uciekać na inny pas.

Kierowca golfa postanowił wyprzedzić ciężarówkę na niewielkim wzniesieniu, a potem uciekać na mój awaryjny, po czym zmienił zdanie. Zespół ratowniczy który przybył na miejsce stwierdził, że jednemu jak i drugiemu kierowcy dalsza pomoc nie jest potrzebna - czytamy w opisie filmu.

Ile wypadków drogowych w Polsce?

Jak podkreśla mubi.pl, w całym ubiegłym roku w Polsce z winy kierujących pojazdami doszło do 19 373 wypadków, co daje aż 90,9 procent z łącznej liczby 21 322 wypadków. Wspominający o tych statystykach, warto nadmienić, że w porównaniu do roku 2021 mamy do czynienia z niewielkim spadkiem - o 4 procent - liczby wypadków. Spadek odnotowano również wśród rannych i ofiar śmiertelnych. W 2022 zginęło o 249 osób mniej niż przed rokiem. Było też o 1 672 mniej rannych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Groźny wypadek na DK6 - cud, że nikomu nic się nie stało #1331 Wasze Filmy
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić