Dachowanie na S3. Dwie osoby w szpitalu

11

Na kanale "Stop Cham" w serwisie YouTube udostępnione zostało kolejne wideo. Na nagraniu widzimy, jak biały samochód marki Renault uderza w barierki energochłonne i zaczyna dachować. Na ratunek pasażerom pojazdu ruszyli inspektorzy Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej GITD.

Dachowanie na S3. Dwie osoby w szpitalu
Dachowanie na S3. Dwie osoby w szpitalu (YouTube, @STOPCHAM)

Dzięki kanałowi "Stop Cham" w serwisie YouTube, regularnie dowiadujemy się o nietypowych i niebezpiecznych wydarzeniach na polskich drogach.

Do jednego z takich doszło w środę (20 grudnia), po godz. 11 na drodze ekspresowej S3 koło Gorzowa Wielkopolskiego, a jego świadkami byli inspektorzy Biura Kontroli Opłaty Elektronicznej GITD.

Dachowanie na S3. Dwie osoby w szpitalu

Na wideo widzimy, jak pojazd osobowy, który poruszał się przed oznakowanym radiowozem Inspekcji Transportu Drogowego, zjechał na prawą stronę, uderzył w barierę energochłonną, a następnie dachował.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pożar autobusu w Warszawie. Zapalił się w trakcie kursu

Inspektorzy natychmiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do udzielania pomocy dwóm osobom, które znajdowały się w rozbitej osobówce. Odłączyli zasilanie i przewrócili samochód do pozycji umożliwiającą wydostanie kierowcy i pasażerki.

Jak poinformował GITD mundurowi okryli kobietę i mężczyznę kocami termicznymi i obserwowali ich stan zdrowia do czasu przyjazdu służb ratunkowych. Poszkodowanych przewieziono na obserwację do szpitala.

Kierujący renault nie dostosował prędkości do warunków na drodze, uderzył w bariery energochłonne, wskutek czego pojazd został obrócony i auto zawisło na barierkach. Policjanci zdecydowali o ukaraniu kierowcy renault mandatem w wysokości 1050 zł - przekazał portalowi gorzowianin.com Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić