Leon Malinowski| 
aktualizacja 

Daniel Martyniuk znów szokuje! Wylądował na Bali!?

107

Daniel Martyniuk robi sporo, by wciąż było o nim głośno. Ostatnio syn gwiazdy disco polo wrzucił na InstaStories wpis, który sugeruje, że być może znajduje się na Bali - na specjalnym leczeniu!

Daniel Martyniuk znów szokuje! Wylądował na Bali!?
Daniel Martyniuk (Instagram, Instagram)

Daniel Martyniuk to niezwykle kontrowersyjna postać. Już przynajmniej kilkukrotnie słyszeliśmy o jego dziwnych wybrykach. W życiu syna gwiazdy disco polo dzieje się sporo złych rzeczy.

Niedawno Daniel się rozwiódł. Jakiś czas temu znaleziono natomiast u niego narkotyki. Były też inne sytuacje, które negatywnie wpłynęły na jego wizerunek.

Z najświeższych ustaleń medialnych wynika, że Danuta i Zenon Martyniukowie mają już dość wybryków syna. Podobno postanowili przykręcić mu kurek z pieniędzmi.

Daniel Martyniuk na terapii!?

W styczniu w rozmowie z "Super Expressem" Zenek Martyniuk mówił, że chce wyzwolić swojego syna od używek. Wyjawiał, że myśli o wysłaniu go na leczenie do USA.

Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie i naszą rodzinę, dlatego postawiliśmy mu twarde warunki: ma się leczyć. Zrobimy wszystko, by trafił do najlepszych specjalistów i wytrzymał terapię - przyznawał wokalista.

Teraz Daniel Martyniuk opublikował szokujący wpis. Pojawiło się zdjęcie szczeniaczków na plaży i... opis: "Terapia relaksacyjna ze szczeniaczkami na Bali. Każdemu by się przydała!".

To oferta turystyczna. Czy jednak Daniel Martyniuk nie promuje jej dlatego, że sam z niej korzysta? To na razie pozostaje zagadką.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić