o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Świat miał się nie dowiedzieć. Wyciekły maile WHO

335
Podziel się

Wyciekły maile Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). Jak wynika z treści wiadomości, wśród chorych na COVID-19 jest wielu ekspertów tej organizacji, w tym bliski współpracownik dyrektora generalnego.

Świat miał się nie dowiedzieć. Wyciekły maile WHO
(YouTube)
bDozeevF

Jak informuje agencja Associated Press, która dotarła do wewnętrznej korespondencji WHO, koronawirusem zaraziło się łącznie 65 pracowników centrali Światowej Organizacji Zdrowia w Genewie w Szwajcarii. Wśród nich jest m.in. członek zespołu kierowniczego dyrektora generalnego organizacji, dra Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa.

Koronawirus w Światowej Organizacji Zdrowia. COVID-19 w Genewie

Ponad połowa zarażonych pracowników WHO to osoby pracujące zdalnie. Jednak jak wynikało z treści maila, który przesłał do współpracowników Raul Thomas, minimum pięcioro chorych pełniło obowiązki w siedzibie organizacji w Genewie i miało ze sobą kontakt.

bDozeevH

Według AP ostatecznie okazało się, że 32 z 65 zarażonych osób pracowało w siedzibie WHO w Genewie. Poza innymi chorymi na COVID-19 współpracownikami pracuje tam około dwóch tysięcy ekspertów.

Zobacz także: Zobacz też: Szczepionki na COVID-19. Warto wiedzieć więcej

Eksperci Światowej Organizacji Zdrowia dążą do ustalenia, jak doszło do zarażenia. Biorą pod uwagę prawdopodobieństwo, że do kontaktu z koronawirusem doszło w siedzibie w Genewie.

bDozeevN
O ile mi wiadomo, badana grupa stanowi pierwszy dowód na potencjalną transmisję na terenie WHO – potwierdził dr Michael Ryan, szef agencji ds. nagłych wypadków.

Z taką wersją zgadza się również dr Maria Van Kerkhove, kierownik techniczna WHO ds. COVID-19. Potwierdziła, że w genewskim oddziale trwa dochodzenie epidemiologiczne. Jednocześnie wśród pracowników położono jeszcze większy nacisk na higienę oraz inne środki zapobiegawcze.

Istnieją możliwe sposoby zakażenia poza terenem zakładu. Nadal prowadzimy w związku z tym dochodzenie epidemiologiczne – deklaruje dr Maria Van Kerkhove.
bDozeewi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(335)
Bakuś222
2 tyg. temu
Jak zwykle artykuł o niczym...
bralko748
2 tyg. temu
Powtarzasz sie, gdzie kolezko uczyles sie naszego jezyka
@@@
2 tyg. temu
Proponuję naukowców z WHO ,zaszczepić pierwszych szczepionka i poczekać na efekty...
bDozeewj
nic
2 tyg. temu
Świat miał się nie dowiedzieć a wyciekły maile. Popelina !
Rozżalona...
2 tyg. temu
Na całym świecie wywołana została epidemia....ale strachu i zniewolenia człowieka, co za świat.... jesteśmy niewolnikami i jednocześnie zakładnikami tych którzy nami manipulują. Nie godzę się na to i chce żyć normalnie!!!! Jak większość z nas, więc do cholery ludzie obudzmy się i nie wierzymy w to co nam wszystkim serwują media, trochę zdrowego rozsądku by się przydało...
Najnowsze komentarze (335)
Baster1972
1 tyg. temu
Ja się pytam, gdzie byli rodzice???
JKtoJA
2 tyg. temu
Czekamy .. lada chwila pojawi się trzeci gracz na rynku szczepionek bo dwóch nie da rady obsłużyć minimum 5 miliardów szczepionek po 15 dolców ... (tak naprawdę we wszystkich przypadkach akcjonariuszami tych spółek będą te same osoby)... tak więc cierpliwości, a za jakiś czas na jaw wyjdzie, na czyje zlecenie tak naprawdę powstał ... wirus. Pewnie stare, pierdzące, niedołężne grzmoty za mało mają na koncie, by odejść jak ludzie ... a i tak skończycie pierdziele w tym samym dole ca ja. Tak, to prawda, pożyjecie 10 lat dłużej, jak warzywa, ale to jedyny przywilej jaki posiadacie ... spotkamy się w piekle.
JKtoJA
2 tyg. temu
Myślę że ta świta z WHO jako pierwsza powinna skończyć w najgorszym więzieniu świata, w Bang Kwang. Najpierw zataili przed światem sytuację, a potem tylko ... wydawali oświadczenia. Nie dziwi mnie że rząd USA wycofał się z finansowania tego cyrku na usługach Chin. Chcesz coś zrobić dobrze, zrób to sam ... czyli sam zadbaj o siebie i swój kraj, a wydasz na to połowę tego, co wydajesz teraz.
tyż dopadło
2 tyg. temu
,,mieli brudne ręce'',a robili to w białych rękawiczkach
picu
2 tyg. temu
Już w to wierze... Jak we wszystko co who donosi... pic na wodę i tyle.
prorok
2 tyg. temu
widocznie mieli brudne ręce
Jola
2 tyg. temu
Dlaczego ziemia nosi takie cos?
Harnaś
2 tyg. temu
Kto od miecza wojuje od miecza ginie to jest blef z ich strony żeby ludzią usta zamknąć że oni też chorują tak jak w Polsce celebryci i politycy dziś jest chory a jutro zdrowy
bDozeewb
niki
2 tyg. temu
Leżę sobie pod kocykiem z laptopem, oglądam tv i gotuję właśnie rosołek z perliczki. Już pachnie w całym domu, mniam. Niech żyje sobotnie lenistwo !!!!!!!
POLAK
2 tyg. temu
NO jak to ten artykul jest o niczym napisane jest WHO z siedziba w Szwajcarii to dlategto ciagle im kasy brakuje elity swiatowe maja siedziby w Szwajcarii tylko musza sobie znalezc krowy dojne z ktorych beda doily kase
gosc
2 tyg. temu
1. Zostań w domu, dopóki nie doprowadzimy do bankructwa małych i średnich przedsiębiorstw. 2. Pozostań w domu do momentu, gdy nie będziesz w stanie spłacić rat bankowych i zajmiemy Twoje mieszkanie. 3. Zostań w domu, aż upadnie rolnictwo i będziemy mogli kupić ziemię za połowę ceny. 4. Pozostań w domu, aż Twój system odpornościowy załamie się z powodu braku ruchu i zablokowania układu limfatycznego. 5. Zostań w domu, aż świat dzieci stanie się w pełni wirtualny, a roboty staną przed komputerem. 6. Zostań w domu, aby kupować wszystko od dużych korporacji i supermarketów, które nadal mogą produkować i działać. 7. Zostań w domu, aby strach paraliżował twój umysł. 8. Zostań w domu, aby państwo stało się jeszcze bardziej zadłużone, a jego gospodarka całkowicie niewydolna. 9. Zostań w domu, aby stać się bohaterem, który „poszedł na życie”; chociaż to więzienie podglądania w domu powoduje straty i urazy (alienacja społeczna, jąkanie się w jednym miejscu, głód ...) 10. Zostań w domu, aż szczepionka ratunkowa, którą w razie potrzeby podamy ci na siłę, będzie gotowa." Bądź posłuszny i zostań w domu... śmierć nadejdzie i tak. A gdybyś chciał jednak wyjść, to koniecznie załóż maseczkę.
Jan
2 tyg. temu
Więcej zaraziło się od pracy zdalnej. Wirus przenosi się przez komputery. To dlatego głównym ekspertem jest Bil Gates.
rgr
2 tyg. temu
zarazili sie w biedronce po zdalnej pracy
Rozdział
2 tyg. temu
Wyciekły maile,zakażonych jest już 100 %spoleczenstwa,jedni zachorują,inni nie,ot i cała tajemnica
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić