o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Daniel Olbrychski na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Drżał mu głos

43
Podziel się

Dzisiaj w Łodzi odbywa się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Wśród tłumów, które przybyły pożegnać wielkiego polskiego artystę, pojawiło się też wiele znanych osobistości. Daniel Olbrychski podczas mszy odczytał fragment Pisma Świętego. Widać było, że targały nim silne emocje.

Daniel Olbrychski na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Drżał mu głos
Daniel Olbrychski uczestniczył w pogrzebie Krzysztofa Krawczyka (PAP, Grzegorz Michałowski)
bDZVqxWt

W sobotę w południe w Bazylice Archikatedralnej pw. św. Stanisława Kostki w Łodzi rozpoczęła się msza żałobna Krzysztofa Krawczyka. Na ceremonię przybyło wiele znanych osobistości ze świata muzyki, filmu i polityki. Wśród nich pojawił się m.in. wicepremier Gowin. Marian Lichtman, Robert Janowski, Norbi i Daniel Olbrychski.

bDZVqxWv

Olbrychski przejęty na pogrzebie Krawczyka

Olbrychski zgodnie z zapowiedzią podczas mszy odczytał fragment Pisma Świętego, a konkretnie Pierwszy List św. Pawła Apostoła do Koryntian - Hymn miłości. Aktor bardzo starał się być opanowany, jednak dało się zaobserwować, jak bardzo to przeżywa.

Krzysztof Krawczyk i Daniel Olbrychski byli przyjaciółmi. Śmierć artysty najwyraźniej mocno poruszyła aktorem. Podczas odczytywania wersów Biblii od czasu do czasu załamywał mu się głos, a ręce drżały.

bDZVqxWB

Krzysztof Krawczyk zmarł nagle w poniedziałek w wieku 74 lat. Jego śmierć wstrząsnęła całym krajem. Muzyk był zakażony COVID-19, zmarł trzy dni po wyjściu ze szpitala. Jego żona, Ewa, niedługo po śmierci oficjalnie oświadczyła, że przyczyną śmierci nie był koronawirus a choroby współistniejące.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDZVqxWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(43)
2xD
miesiąc temu
To nie był tekst z biblii katolickiej. Kto mu pozwolił czytać z kartki?
Local hero
miesiąc temu
Sprostowanie, zmarł nagle po przyjęciu drugiej dawki szczepionki Pfizer.
Rrrrrrt
miesiąc temu
Bo Alko zeszlo
bDZVqxWX
Maciek
miesiąc temu
Prostacy zaniemowcie ! Wystarczy wejsc na rozne strony,zeby przestac sie dziwic,ze inne narody maja o Polakach fatalna opinie.
Juteryt
miesiąc temu
Pan Daniel - tak jak zawsze świetny a głupie komentarze Polaczków są na poziomie jak na Polaczków przystało!!! Kiedy, my Polacy osiągniemy poziom intelektualny np. Austriaków i innych mądrzejszych narodów świata.
Jdiod
miesiąc temu
Następny w kolejce.
paranoja
miesiąc temu
Z niektórych komentarzy aż na kilometr bije typowa katolicka mentalność. Śmierć człowieka i brak hamulców wśród troli. Widać jaki jest katolicyzm w tym kraju a raczej co to jest katolicyzm i czym się objawia. Nienawiść, kpina to typowe cechy katolików w dzisiejszych czasach.
RTV
miesiąc temu
Aktorzył oni tak lubią
1,2....
miesiąc temu
Sorry,..."wielkim polskim artystą"...to raczej nie był,a te tłumy to ??? co to za cyrk ? bez maseczki ks., znowu równi i równiejsi...?
ANId
miesiąc temu
Wspaniały aktor. Pięknie wyrecytowane.
Wiek
miesiąc temu
Daniel dwie kosy czekaj a na ciebie to liczba 77.
Aga
miesiąc temu
Zionelo od niego na kilometr, ale to noc nowego
xxx
miesiąc temu
pięknie przeczytane.
bDZVqxWP
xaxa
miesiąc temu
Czy targały nim silne emocje ? Możliwe. Jedno jest pewne - Pan Olbrychski jest BARDZO DOBRYM AKTOREM Z 60 LETNIM STAŻEM AKTORSKIM ! Stwierdzam tylko fakt.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić