Dantejskie sceny w Starym Modlinie. 19-latek zgwałcił emerytowaną nauczycielkę

881

Dramat seniorki rozegrał się w Nowym Dworze Mazowieckim w części Stary Modlin w województwie mazowieckim. Do domu emerytowanej nauczycielki wtargnął sąsiad. 19-latek brutalnie wykorzystał 82-latkę, a następnie dotkliwie pobił. Ofiara trafiła do szpitala.

Dantejskie sceny w Starym Modlinie. 19-latek zgwałcił emerytowaną nauczycielkę
W chwili dokonania napaści sprawca miał zaledwie 19 lat (Facebook)

W chwili zdarzenia 82-latka przebywała w domu sama. Sprawca prawdopodobnie wtargnął do miejsca zamieszkania sąsiadki z zamiarem kradzieży. Na widok emerytowanej nauczycielki zdecydował się na jej wykorzystanie seksualne. Seniorka została również brutalnie pobita.

Tragedia pod Warszawą. 82-latka pobita i zgwałcona przez młodego sąsiada

Do domu 82-latki wrócił jeden z domowników i właśnie to spłoszyło napastnika. 19-latek uciekł przez balkon. Jak podaje Nowy Wirtualny Dwór, ofiara w stanie ciężkim trafiła do Szpitala Powiatowego w Nowym Dworze Mazowieckim.

Natychmiast po zgłoszeniu zdarzenia funkcjonariusze policji przystąpili do poszukiwań sprawcy pobicia i gwałtu. Według ustaleń portalu Antyradio 19-latek został zatrzymany na stacji kolejowej – czekał na pociąg, którym zamierzał wyjechać – i doprowadzony do prokuratury. Do sądu skierowano wniosek o jego tymczasowe aresztowanie, motywując to próbą ucieczki.

Rzecznicy policji oraz prokuratury odmawiają komentowania sprawy ze względu na jej drastyczne szczegóły. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że śledztwo w sprawie dokładnych okoliczności napaści na 82-latkę nadal trwa.

Zobacz także: Zobacz też: Joseph DeAngelo skazany. Morderca znany jako "Golden State Killer" usłyszał wyrok po 34 latach
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić